Napisane przez 8:33 pm Ciekawostki

Fielmann Zabrze Platan

fielmann zabrze

Fielmann słynie z oferty oprawek okularowych wyższej klasy, które przeszły rygorystyczne kontrole zgodnie z normą DIN EN ISO 12870. Wszyscy klienci tej marki mają pewność, że zakupione produkty będą trwałe, a dodatkowo objęte są długoletnią gwarancją.

W Zabrzu w CH Platan znajduje się nowoczesny salon optyczny Fielmann,. Lider branży optycznej z Niemiec, wzbudza ogromne zainteresowanie na polskim rynku. Niemiecka firma zapisała się na kartach historii optyki dzięki wysokiej jakości produktom i profesjonalnemu doradztwu, które zapewnia od 1972 roku.

Salon optyczny Fielmann w Zabrzu w centrum handlowym Platan

Adres: Centrum Handlowe Platan, plac Teatralny 12, 41-800 Zabrze

Telefon: 32 791 16 00

Nie bez powodu Fielmann zdobył uznanie na europejskim rynku. W ciągu niemal pięćdziesięciu lat obecności w branży otworzył 743 salony w całej Europie, z czego 20 zlokalizowanych jest w Polsce. Liczby mówią same za siebie – od momentu założenia firma sprzedała już 160 milionów par okularów. Z dumą można stwierdzić, że co druga para okularów w Niemczech noszona jest właśnie dzięki Fielmannowi.

Dariusz Sądowski, zastępca Dyrektora Generalnego Fielmann, podkreśla zaangażowanie firmy w oferowanie klientom tylko najlepszych produktów i usług: „Nasza misja to nie tylko sprzedaż, ale przede wszystkim zapewnienie komfortu i pewności naszym klientom. Z nami każdy wyjdzie z salonu pewny swojego wyboru.”

W Polsce sieć salonów Fielmann rozwija się dynamicznie. Obecnie, poza Poznaniem, marka jest obecna w wielu polskich miastach, takich jak Wrocław, Gdańsk czy Kraków. Zatrudniając lokalnych specjalistów, firma wzbogaca nasz rynek optyczny, dbając jednocześnie o rozwój zawodowy swoich pracowników poprzez systematyczne szkolenia.

W tle całego sukcesu marki stoi założyciel – Günther Fielmann, główny udziałowiec i dyrektor zarządzający Fielmann AG. Dzięki niemu przedsiębiorstwo stało się liderem branży w Niemczech i największą siecią salonów optycznych w Europie. Fielmann to nie tylko okulary – w ofercie klient znajdzie również aparaty słuchowe, co świadczy o wszechstronności tej marki.

 

Visited 11 times, 1 visit(s) today
Zamknij