Napisane przez 11:07 pm Ważne w mieście

Lukas Podolski i jego żona powitali na świecie córeczkę

Lukas Podolski Córka

W piątek Łukasz Podolski i jego żona powitali na świecie najmłodszego członka rodziny – córkę. Jako pierwszy tę informację przekazał Górnik Zabrze. Były niemiecki piłkarz udostępnił również zdjęcia w mediach społecznościowych, wyrażając swoją radość i dziękując wszystkim za miłe wiadomości. Na Instagramie wielu fanów i sportowców zasypało post wiadomościami z gratulacjami.

W kwietniu 2008 roku Lukasowi Podolskiemu i jego żonie Monice urodziło się pierwsze dziecko, Louis. Dumny tata powiedział wówczas, że jego syn jest „największym szczęściem”, jakie mógł kiedykolwiek otrzymać. Powiedział też, że bycie rodzicem było niesamowitym uczuciem. W czerwcu 2016 roku urodziła się Maya Podolski, a jej ojciec, był świadkiem tej wyjątkowej chwili. Miał nawet zaszczyt przeciąć pępowinę. Piłkarz w rozmowie z niemiecką prasą określił to jako największe i najbardziej poruszające przeżycie w życiu.

W sierpniu 2022 roku Łukasz Podolski podzielił się na Instagramie wyjątkowym momentem, kiedy ogłosił, że on i jego żona spodziewają się córeczki. Napisał w poście – „Wkrótce nowy transfer. Nie możemy się doczekać, żeby cię poznać. Kibice byli zachwyceni tą wiadomością!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lukas Podolski (@lukaspodolski)

Visited 27 times, 1 visit(s) today
Zamknij