Napisane przez 5:05 pm Ważne w mieście

Policja poszukuje sprawcy podpalenia w Zabrzu

Komenda Miejska Policji w Zabrzu opublikowała wizerunek mężczyzny podejrzewanego o podpalenie jedenastu samochodów na ulicy Cmentarnej 3A. Do incydentu doszło 17 lutego 2024 roku. Śledztwo prowadzi Referat Kryminalny Komisariatu Policji III, a zgoda na publikację zdjęcia została uzyskana od prokuratora. Policja apeluje do społeczności o pomoc w identyfikacji podejrzanego. Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112. Anonimowość gwarantowana.

Intensywne Śledztwo i Współpraca Społeczna

Policja w Zabrzu prowadzi intensywne działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności podpalenia, które miało miejsce na początku tego roku. Dzięki zapisom z kamer monitoringu, udało się uchwycić wizerunek sprawcy. Jest to kluczowy element w śledztwie, który może przyczynić się do szybkiego rozwiązania sprawy. Władze liczą na wsparcie mieszkańców, gdyż każda informacja może być cenna dla postępów śledztwa.

Policja zwraca się z prośbą do mieszkańców Zabrza i okolic o pomoc w identyfikacji podejrzanego. Anonimowość zgłaszających jest w pełni zagwarantowana. Społeczna odpowiedzialność i współpraca z policją są nieocenione w takich sytuacjach. Każda, nawet najmniejsza informacja, może przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy i zapobieżenia podobnym incydentom w przyszłości.

Kontakt pod nr tel. 47 8543 710, lub najbliższą jednostką Policji tel. alarm. 112.

źródło: Policja Zabrze

Visited 89 times, 1 visit(s) today
Zamknij