Napisane przez 9:26 am Kultura, Ważne w mieście

Propozycja na weekend: Sztuka „Historie Łóżkowe” w Teatrze Nowym

Historie Łóżkowe Zabrze
Historie Łóżkowe Zabrze

„Historie Łóżkowe” w Teatrze Nowym Zabrze

Nie mając jeszcze ustalonego planu na zbliżający się weekend, warto rozważyć odwiedzenie Teatru Nowego, który przygotował interesujące propozycje na wieczór zarówno w sobotę, jak i niedzielę. Scena tego teatru z Zabrza stanie się miejscem prezentacji sztuki o nazwie „Historie Łóżkowe”.

Autorstwa kanadyjskiego twórcy Norma Fostera, „Historie Łóżkowe” to jedna z najbardziej błyskotliwych i często granych komedii, prezentująca zabawne perypetie mieszkańców niewielkiego miasteczka w Kanadzie. W spektaklu poznajemy bogaty wachlarz różnych, barwnych postaci, które w sposób pełen humoru i momentami wzruszający, często nieporadnie radzą sobie z życiem, pragnąc odnaleźć akceptację i miłość.

Przedstawienie to z pewnością dostarczy Państwu mnóstwo śmiechu, ale równocześnie wzruszeń i zachwytu nad wyjątkowym kunsztem aktorskim.

Komedia Norma Fostera „Historie łóżkowe”

Komedia Norma Fostera „Historie łóżkowe” to jeden z najlepszych, błyskotliwych i często wystawianych przedstawień w Kanadzie. Akcja rozgrywa się w prowincjonalnym miasteczku, gdzie śledzimy przezabawne perypetie jego mieszkańców.

W spektaklu mamy okazję podziwiać sześć różnych scen, z których każda odbywa się w innym pokoju, a głównym meblem jest łóżko. Widzimy m.in. parę 50-latków, którzy zgadzają się na uprawianie miłości na antenie radiowej, aby zdobyć pieniądze na studia dla swojego dziecka. Pojawiają się również włamywacze – zawodowiec i amator, a także starzejący się gwiazdor rocka, Tommy Quick, i jego młodociana fanka, pragnąca przeżyć z nim pierwszy raz.

Wśród postaci pojawia się także szef klubu Go-Go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, oraz taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie. Wszyscy bohaterowie, pomimo swoich różnic i problemów, szukają akceptacji i miłości.

„Historie łóżkowe” to spektakl, który zapewni wiele śmiechu, ale także wzruszy i zachwyci brawurowym aktorstwem. To zabawna, a jednocześnie życiowa historia, która z pewnością zostanie na długo w pamięci widzów.

Visited 7 times, 1 visit(s) today
Zamknij