Pub Oficyna Zabrze, restauracja – menu

oficyna zabrze
źródło grafiki: https://www.facebook.com/oficyna.zabrze

adres: Wolności 211, Zabrze, Poland, 41-800
telefon: 786 115 618
e-mail: oficyna.zabrze@gmail.com
facebook: https://www.facebook.com/oficyna.zabrze/

Oficyna w Zabrzu – wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o tych, którzy cenią smak wybornego piwa, przepyszną włoską pizzę i aromat świeżo zmielonej kawy. Dla miłośników dobrej muzyki i przyjemnej atmosfery, to miejsce stworzone z pasją.

Ważne informacje:

  • Rezerwacje: Oficyna przyjmuje rezerwacje od godziny 16:00 pod numerem telefonu 786 115 618. Jeśli planujesz zarezerwować więcej miejsc, istnieje możliwość połączenia stołów.
  • Organizacja Imprez: Jeśli planujesz urodziny czy inną imprezę i interesuje Cię indywidualne menu, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie. Oficyna zapewnia szeroki wybór dań, dostosowany do Twoich potrzeb.
  • Twoja opinia jest ważna: Jeśli czegoś Ci brakuje, masz jakąś prośbę czy sugestię, daj znać barmanom Oficyny. Na pewno z chęcią pomogą i uczynią Twój pobyt jeszcze przyjemniejszym.

Oficyna Zabrze – Menu

Restauracja Oficyna w menu ma między innymi włoską kuchnie, w tym pizze. Dostępny jest szeroki wybór napojów. Pełne menu poniżej:

Menu dostępne na Pyszne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mąka & Oliwa Zabrze Wolności

Mąka & Oliwa – Włoska rodzinna restauracja było to rodzinne marzenie, które się spełniło i dnia 19.05.2023 została otwarta nasza restauracja. Specjalizujemy się w serwowaniu autorskiej pizzy w stylu „Neapolitańskim”. Nasza Pizzeria ma przytulny wystrój, wchodząc do niej uderza nas cudowna rodzinna atmosfera, oraz rustykalne dekoracje takie jak świeże kwiaty, klasyczne włoskie plakaty, obrazy jak […]

czytaj więcej

Restauracja Balaton Zabrze

Restauracja Balaton – wcześniej znana jako Teatralna, a po pożarze w 1964 r przekształcona na stałe w Restaurację Balaton z wiodącą kuchnią węgierską oraz śląską. Tradycyjne dania tj. Bogracz, placki z gulaszem mięsnym, zupa rybna węgierska oraz wiele innych to dania, które tworzone są na recepturach z lat 80tych. Dopełnieniem pysznych dań są wina węgierskie […]

czytaj więcej
U Kelnerów Zabrze

Restauracja U Kelnerów Zabrze – Plac Warszawski

W samym sercu Zabrza, znajduje się restauracja o nazwie „U Kelnerów”, która zaczęła swoją działalność 17 października 2021 roku. To nie tylko miejsce, gdzie podniebienie może doznać niezapomnianych doznań kulinarnych, ale także prawdziwa uczta dla zmysłów i pasja zawodowych kelnerów, którzy są twórcami tego wyjątkowego miejsca. Restauracja „U Kelnerów” to prawdziwa oaza dla miłośników finezji […]

czytaj więcej