Napisane przez 8:59 pm Rozrywka

Rafał Banaś Zabrze – 30.03.2023 Stand-Up

rafał banaś zabrze

Stand-Up Rafała Banasia w Zabrzu już 30 marca 2023

rafał banaś zabrze

Kiedy: 30 marca 2023, godzi 19:00

Oficyna – Zabrze, ul. Wolności 211

Bilety: Kup na KupBilecik.pl

Już wkrótce, dokładnie 30 marca, miłośnicy komediowego science fiction będą mieli okazję zobaczyć na żywo Rafała Banasia w Zabrzu. Artysta zaprezentuje swój najnowszy program zatytułowany „Szakal 3 lub 4 – Nie ze mną te numery”. W tym widowisku Rafał Banas, jak zwykle, zaserwuje publiczności odrobinę fantazji oraz humoru, opowiadając o swoich obserwacjach na temat współczesnego świata.

Podczas występów nie zabraknie prawdziwych historii, w których szczerość i życiowe nauki przeplatają się z abstrakcyjnymi anegdotami i barwnymi postaciami, których Rafał odgrywa z niesamowitą sprawnością. Artysta łatwo nawiązuje kontakt z publicznością i zaskakuje ją swoimi historiami, przenosząc ją do swojego świata, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie.

Banas opowiada również o tym, jak radzi sobie z własnymi osobistymi problemami oraz prezentuje niekonwencjonalne pomysły na naprawę świata. Jego oryginalność oraz lekki i zabawny styl zyskują uznanie widzów, którzy nie szczędzą mu pochwał.

W prowadzeniu wieczoru wystąpi Łukasz Minko, a zgłoszenia na open-mic można przesyłać również do niego. Bilety na występ można zakupić na stronie www.KupBilecik.pl. Tego wieczoru z pewnością nie zabraknie dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij