Napisane przez 9:30 pm Rozrywka

Teatr 6 piętro „Szkło Kontaktowe” Zabrze 2023

Kiedy: 1 kwietnia 2023 o godz. 17:00

Dom Muzyki i Tańca, Zabrze, ul. Gen. de Gaullea 17

Bilety: Kup na KupBilecik.pl

Zdarzenie kulturalne, które z pewnością przyciągnie uwagę publiczności, już niebawem odbędzie się w Zabrzu. Zespół „Szkło Kontaktowe” wystąpi na żywo na scenie teatru, oferując niezapomniane wrażenia swoim fanom. To pierwsze takie spotkanie w Zabrzu i nie tylko, ponieważ podczas spektaklu każdy z widzów będzie miał okazję zadać pytanie prowadzącym.

Teatralna wersja programu telewizyjnego „Szkło Kontaktowe”, wyreżyserowana przez Eugeniusza Korina we współpracy z Teatrem 6. Piętro i TVN24, okazała się być bardzo udanym połączeniem telewizyjnego formatu i teatralnej sceny. Widzowie będą mieli okazję nawiązać żywy dialog z prowadzącymi, lożą szyderców i gościem specjalnym. Jednym z najważniejszych elementów show są oczywiście politycy, którzy od zawsze byli głównymi bohaterami „Szkła Kontaktowego”. Podczas spektaklu zobaczymy najlepsze momenty ich występów publicznych z ostatnich 18 lat.

Redakcja „Szkła Kontaktowego” przygotowuje również specjalne filmy, które będą prezentowane podczas spektaklu. Materiały te są przygotowane przez najlepszych specjalistów od tropienia nonsensów w polityce. Jednak to widzowie będą mieli prawdziwe głosy w tym wydarzeniu, ponieważ podobnie jak w programie telewizyjnym, publiczność będzie miała okazję zabierać głos i dzielić się swoimi opiniami.

Na scenie zobaczymy prowadzących, Tomasza Sianeckiego i Katarzynę Kasię, tetryków Wojciecha Zimińskiego i Marka Przybylika, rysownika Henryka Sawkę, a także Tomasz Jachimka i Szymona Jachimka. Korespondent TVN24 ze Śląska, Jerzy Korczyński, będzie mówił po śląsku, a jednym z najważniejszych punktów spektaklu będzie wodzianek.

Bilety na spektakl „Szkło Kontaktowe Live & Touch” są już dostępne na stronie internetowej www.KupBilecik.pl. To wydarzenie łączące teatr, telewizję i hydepark przyciągnie rzesze widzów, którzy będą czekać na kolejne odsłony tego niezwykłego widowiska.

Visited 6 times, 1 visit(s) today
Zamknij