Napisane przez 7:09 pm Gliwice

Remont ulicy Paderewskiego w Gliwicach: Zmiany w organizacji ruchu

W Gliwicach trwają prace remontowe na ulicy Paderewskiego, co spowodowało zamknięcie fragmentu drogi od posesji nr 38 do 56. Zarząd Transportu Metropolitalnego w Katowicach informuje o zmianach w organizacji ruchu i wprowadzeniu objazdów dla linii autobusowych 693, 699 i 702.

Linia 693:

  • W kierunku Żernik: Po obsłudze przystanku „Obrońców Pokoju Paderewskiego 1”, autobusy będą kierowane ulicami Paderewskiego, Strzelniczą i ponownie Paderewskiego, do włączenia się na stałą trasę od przystanku „Osiedle Obrońców Pokoju 1”.
  • W kierunku Osiedla Waryńskiego i Starych Łabęd: Po obsłudze przystanku „Osiedle Obrońców Pokoju 2”, autobusy będą kierowane podobną trasą objazdu.

Linia 699:

  • W kierunku Osiedla Obrońców Pokoju: Po obsłudze przystanku „Obrońców Pokoju Paderewskiego 1”, autobusy będą kierowane ulicami Paderewskiego, Strzelniczą i ponownie Paderewskiego, kończąc trasę na przystanku „Osiedle Obrońców Pokoju 1”.
  • W kierunku Brzezinki: Trasa przejazdu pozostaje bez zmian.

Linia 702:

  • W kierunku Żernik: Po obsłudze przystanku „Obrońców Pokoju Paderewskiego 1”, autobusy będą kierowane podobną trasą objazdu.
  • W kierunku Sośnicy: Trasa przejazdu pozostaje bez zmian.

Dodatkowo, do obsługi linii włączono przystanki „Obrońców Pokoju Wiśniowa 1” i „Obrońców Pokoju Wiśniowa 2”. Mieszkańcy i podróżni są proszeni o zaplanowanie dodatkowego czasu na podróż oraz zwrócenie uwagi na zmiany w rozkładzie jazdy.

źródło: um gliwice / Fot. materiały ZTM

Visited 49 times, 1 visit(s) today
Zamknij