Napisane przez 6:05 pm Ciekawostki

Zobacz, w jakie płyny do zmywarek warto zainwestować

Na pewno wiesz, że czyste i błyszczące naczynia to niejako wizytówka każdego lokalu gastronomicznego. Zarówno zastawa stołowa, jak i garnki powinny być dokładnie umyte, najlepiej przy użyciu wysokiej jakości sprzętu i środków czyszczących. Podstawą są przede wszystkim płyny do zmywarek. Jakie płyny mogą Ci się przydać? Podpowiadamy!

Czym wyróżnia się dobry płyn do zmywarki?

Chcesz wiedzieć, czym wyróżnia się wysokiej jakości płyn do zmywarki? Przede wszystkim warto wybierać takie, które bazują na nowoczesnych recepturach. Znaczenie ma m.in. wydajność takich preparatów. Najlepsze są takie, których wystarczy niewielka ilość, aby osiągnąć zamierzone efekty. Oprócz tego koniecznie zapoznaj się z opiniami o płynach i dowiedz się, które pozwolą Ci dokładnie umyć naczynia. Poza tym bardzo ważne jest, aby płyny do zmywarek posiadały wszystkie niezbędne atesty.

Gdzie kupić płyny do zmywarek?

Nie wiesz, gdzie kupić płyny do zmywarek? Szeroki wybór produktów znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Gastromix. Dostępne są m.in. uniwersalne płyny do gastronomii, preparaty do mycia szkła, porcelany itp. Oprócz płynów myjących nie brakuje też nabłyszczających oraz przeznaczonych do płukania. Z pewnością w Twoim lokalu przydatny okaże się każdy z nich.

Musisz wiedzieć, że Gastromix oferuje płyny do zmywarek w ekonomicznych opakowaniach mających pojemność 12 lub 25 kg. Dostępne są ponadto wielopaki i komplety różnych rodzajów płynów. Na uwagę zasługuje również obecność w asortymencie markowych płynów np. Hendi, Primax, Stalgast czy Winterhaler.

Jakie płyny do zmywarek mogą Ci się przydać?

Zastanawiasz się, jakie płyny oprócz myjących mogą Ci się przydać? Zainwestuj m.in. w płyny nabłyszczające. Warto z nich skorzystać, ponieważ usuwają napięcie powierzchniowe wody w trakcie płukania naczyń w zmywarce. Dzięki temu możesz mieć pewność, że na naczyniach nie pozostaną krople wody. Poza tym nie będą one matowe, a zamiast tego zauważysz delikatny połysk. Ich dużą zaletą jest też brak pozostających smug.

Oprócz tego może Ci się przydać płyn myjący, a jednocześnie dezynfekujący. Dzięki temu możesz mieć pewność, że klienci Twojego lokalu otrzymają idealnie czyste naczynia, na których nie pozostały żadne drobnoustroje. Jest to szczególnie ważne także w stołówkach szpitalnych, szkolnych itp.

Jeśli natomiast jesteś właścicielem piekarni lub cukierni, w Twoim wyposażeniu nie może zabraknąć płynu do usuwania skrobi. Na pewno zauważyłeś, że zwykłe płyny do zmywarek nie zawsze sobie z tym radzą. Dzięki specjalistycznym preparatom wreszcie zapomnisz o problemie.

Visited 45 times, 1 visit(s) today
Zamknij