Napisane przez 4:19 pm Rozrywka

Bezpłatne zajęcia jogi w Ogrodzie Botanicznym – VII edycja

Bezpłatne zajęcia jogi w Ogrodzie Botanicznym - VII edycja

Bezpłatne zajęcia jogi w Ogrodzie Botanicznym - VII edycja

  • Gdzie: Miejski Ogród Botaniczny w Zabrzu, Piłsudskiego 60, 41-800 Zabrze. Duża łąka pod wierzbą naprzeciwko stawu (zorganizowane przez Synergię)
  • Kiedy: W każdą niedzielę od 2 lipca 2023 do 27 sierpnia 2023, o godzinie 10:30
  • Jak długo: Zajęcia będą trwać około 1,5 godziny
  • Wstęp: Udział w jogi jest bezpłatny, bez limitu miejsc. Nie jest konieczna wcześniejsza rejestracja, ale opłata za wejście do ogrodu wynosi 2 zł
  • Warunki pogodowe: W przypadku niekorzystnej pogody, zajęcia zostają odwołane. Aktualne informacje o odwołaniu będą udostępniane na profilu organizatora najpóźniej do godziny 9:00 w dniu zajęć
  • Kto może uczestniczyć: Zajęcia są dostępne dla wszystkich, niezależnie od doświadczenia w jogi. Osoby z problemami zdrowotnymi muszą poinformować o nich instruktora przed rozpoczęciem zajęć
  • Co przynieść: Każdy uczestnik powinien przynieść swoją matę do ćwiczeń.

Synergia, jako gospodarz wydarzenia, raz jeszcze serdecznie zaprasza Was na otwarte sesje jogi na świeżym powietrzu. Nasz letni cykl jogi w otoczeniu zieleni rozpoczyna swój bieg 2 lipca 2023 roku i potrwa przez cały okres wakacji.

W pierwszy lipcowy weekend, nasze zajęcia jogi powrócą do idyllicznego miejsca na przestronnej łące, u podnóża wierzby, w bezpośrednim sąsiedztwie stawu. Spotkania będą miały miejsce co niedzielę aż do 27 sierpnia 2023 roku, o godzinie 10:30 i będą trwały około 1,5 godziny. Udział w jogi jest bezpłatny, bez limitów miejsc, nie ma potrzeby rezerwacji, jednak opłata za wejście do ogrodu wynosi 2 zł. W przypadku niekorzystnej pogody, zajęcia zostaną odwołane. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu i wydarzenia, gdzie będzie udostępniana aktualna informacja o ewentualnym odwołaniu zajęć, najpóźniej do godziny 9:00.

Zachęcamy do praktykowania różnych stylów jogi. Zajęcia są dostępne dla wszystkich, którzy pragną poprawić swoje samopoczucie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Nie musisz mieć doświadczenia w jogi, zajęcia będą dostosowane do poziomu każdego uczestnika.

Do regularnego udziału w zajęciach zapraszamy osoby zdrowe, bez przeciwwskazań do ćwiczeń. Osoby z problemami zdrowotnymi zobligowane są do poinformowania instruktora przed rozpoczęciem zajęć, a także w trakcie ich trwania, jeżeli wystąpią jakiekolwiek nieprzewidziane okoliczności. Instruktor nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne negatywne skutki dla zdrowia wynikające z ćwiczeń. Instruktor może odmówić udziału w zajęciach osobie, która ma przeciwwskazania do ćwiczeń. Kobiety są zobowiązane do informowania instruktora o ciąży. Mogą uczestniczyć w zajęciach, jeżeli mają zaświadczenie lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań do ćwiczeń. Jeżeli kobieta nie poinformuje o ciąży i nie przedstawi zaświadczenia, instruktor ma prawo odmówić jej udziału w zajęciach.

Prosimy o przyniesienie własnych mat oraz o udostępnienie informacji o wydarzeniu.

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij