Napisane przez 7:16 pm Ciekawostki

Doładuj kartę miejską przy okazji zakupów spożywczych

Użytkownicy komunikacji miejskiej często zastanawiają się, gdzie doładować kartę miejską. Choć miejsc umożliwiających wykonanie tej usługi jest wiele, zawsze składa się tak, że akurat danego dnia, w okolicy żaden biletomat nie działa. Czy jednak biletomaty i kioski są jedynymi punktami, w których można przedłużyć ważność swojego biletu? Przekonajmy się!

Doładowanie karty miejskiej – Warszawa zapewnia sporo punktów, w których można przedłużyć ważność biletu

W Warszawie aż roi się od miejsc, w których można wykonać doładowanie karty miejskiej. Choć biletomaty i kioski dostępne są niemal na każdym kroku, akurat w chwili, kiedy są naprawdę potrzebne, najczęściej zawodzą. Kioski są już zamknięte, a biletomaty nie działają. Co wtedy? Gdzie doładować kartę miejską? Wiele osób w takiej sytuacji może doładować swoją kartę miejską poprzez specjalną aplikację lub stronę https://www.wtp.waw.pl/. Znów jednak pojawia się problem, ponieważ nie każda osoba będzie mogła skorzystać z takiej opcji.

Doładowanie karty miejskiej – wygodnie i szybko w Żabce

Chcesz zrealizować doładowanie karty miejskiej i jesteś mieszkańcem Warszawy lub okolic? Masz ogromne szczęście, ponieważ w stolicy i sąsiadujących miejscowościach można skorzystać z doładowania karty miejskiej w Żabce. Taka opcja jest również dostępna w sieci Freshmarket, jednak to sieć sklepów Żabka jest najczęstszym wyborem Polaków.

Jak doładować kartę miejską w Żabce?

To nic trudnego. Cała procedura wygląda podobnie jak w przypadku zwykłego biletomatu. Dlatego bez żadnego problemu poradzi sobie z tym zadaniem każda osoba. Wystarczy umieścić Warszawską Kartę Miejską na czytniku kart miejskich. Następnie należy wybrać rodzaj doładowania, opłacić swój wybór i gotowe! Od teraz znów możesz podróżować po Warszawie w wybrany przez siebie sposób.

Doładowanie karty miejskiej w Warszawie w Twoim ulubionym sklepie

Doładowanie karty miejskiej w Warszawie zrealizujesz teraz w swoim ulubionym sklepie. Dlaczego Polacy tak pokochali Żabkę? Ponieważ zawsze jest blisko i można w niej załatwić wiele spraw. Karta miejska i jej doładowanie to zaledwie jedna z wielu usług. Wyobraź sobie, że podczas porannych zakupów pijesz gorącą kawę, jednocześnie opłacasz rachunki, doładowujesz kartę miejską, nadajesz paczkę, a w międzyczasie grasz w Lotto. Brzmi nieźle, prawda? To nie scena z marzeń każdego z nas, to rzeczywistość i wygoda, jaką zapewnia nam Żabka.

Visited 17 times, 1 visit(s) today
Zamknij