Napisane przez 8:27 pm Ruda Śląska

Michał Pierończyk ponownie na stanowisku Prezydenta Rudy Śląskiej

Michał Pierończyk, reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Michała Pierończyka, został ponownie wybrany na prezydenta Rudy Śląskiej, zdobywając w drugiej turze wyborów prezydenckich, przeprowadzonych 22 kwietnia 2024 roku, imponujące 70,45% głosów. Jego kontrkandydat, Marek Wesoły z Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość, uzyskał 29,55% głosów.

Frekwencja wyborcza w drugiej turze osiągnęła poziom 32,26%, co pokazuje znaczące zaangażowanie mieszkańców miasta w proces decyzyjny dotyczący ich lidera. Ponowne wybranie Michała Pierończyka świadczy o silnym poparciu społecznym i zaufaniu, jakim cieszy się on wśród mieszkańców.

Podczas swojej kolejnej kadencji, Pierończyk ma za zadanie kontynuować rozwój miasta, koncentrując się na poprawie jakości życia jego mieszkańców oraz na realizacji nowych projektów inwestycyjnych, które przyczynią się do dalszego wzrostu Rudy Śląskiej jako dynamicznie rozwijającego się centrum regionu śląskiego.

Mieszkańcy Rudy Śląskiej mają przed sobą perspektywę kolejnych lat pod znakiem stabilizacji i rozwoju, pod przewodnictwem doświadczonego i sprawdzonego lidera.

źródło i foto : UM Ruda Śląska

Visited 49 times, 1 visit(s) today
Zamknij