Napisane przez 11:15 pm Ważne w mieście

Tragiczny pożar na ulicy Knosały w Zabrzu

Wczoraj wieczorem, tuż po godzinie 18:00, mieszkańcy ulicy Knosały w Zabrzu doświadczyli tragicznego zdarzenia. W jednym z tamtejszych mieszkań wybuchł pożar, który przyniósł ze sobą niewyobrażalną tragedię. Strażacy z zabrzańskiej jednostki straży pożarnej natychmiast ruszyli na miejsce, aby podjąć akcję gaśniczą.

Niestety, mimo szybkiej reakcji służb, pożar pochłonął życie 59-letniej kobiety, która była lokatorką tego mieszkania. Obecnie trwają intensywne działania mające na celu ustalenie przyczyn tego tragicznego zdarzenia. W śledztwie uczestniczy biegły z zakresu pożarnictwa, który analizuje wszystkie okoliczności incydentu.

Przypominamy wszystkim mieszkańcom, że w przypadku zauważenia pożaru, niezbędne jest natychmiastowe powiadomienie odpowiednich służb, dzwoniąc pod numer alarmowy 112. Każda minuta jest cenna i może decydować o życiu i śmierci.

To tragiczne wydarzenie jest przypomnieniem o nieustannej czujności i znaczeniu szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych. Nasze myśli są z rodziną i bliskimi ofiary tego pożaru.

źródło: um zabrze

Visited 23 times, 1 visit(s) today
Zamknij