Napisane przez 4:31 pm Ważne w mieście

Zaginiony Marcin Kruczek (42 lata) – Zabrzańska Policja prosi o pomoc

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu prowadzi aktualnie działania związane z poszukiwaniami pana Marcina Kruczka, obecnie w wieku 42 lat. W dniu 12 sierpnia 2023 roku, zgodnie z dostępnymi informacjami, mężczyzna opuścił swoje miejsce zamieszkania przy ulicy Gawrona i do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z rodziną lub znajomymi.

W związku z powyższym, prosimy osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca obecnego pobytu pana Kruczka lub mogą dostarczyć cennych danych dotyczących okoliczności jego zaginięcia, o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Zabrzu pod numerem telefonu 47 8543 200. Alternatywnie, można skontaktować się z najbliższą jednostką policji, wybierając numer alarmowy 112.

Apelujemy o współpracę oraz podzielenie się wszelkimi informacjami, które mogą przyczynić się do zlokalizowania Marcina Kruczka i wyjaśnienia okoliczności jego obecnej sytuacji. Przypominamy, że każda informacja może okazać się kluczowa w procesie poszukiwań.

Zachęcamy do skorzystania z podanych numerów kontaktowych oraz do udzielenia wszelkiej możliwej pomocy w tej sprawie.

źródło: Policja Zabrze

Visited 14 times, 1 visit(s) today
Zamknij