Napisane przez 4:10 pm Gliwice, Z regionu

37-letni gliwiczanin znęcający się nad rodzicami trafił ponownie do więzienia.

gliwice przemoc

gliwice przemoc

W Gliwicach, policjanci z lokalnej „trójki” oraz prokurator podjęli działania wobec 37-letniego mężczyzny, który w ciągu dwóch miesięcy od wyjścia z więzienia, znęcał się nad swoimi starszymi rodzicami. Funkcjonariusze zebrali mocne dowody na przemoc domową i wraz z członkiem rodziny, który podjął decydujące kroki, doprowadzili do zatrzymania sprawcy.

70-letni rodzice cierpieli w samotności, nie mając odwagi ujawnić swojej sytuacji. Dopiero rozmowa z członkiem rodziny otworzyła drzwi do rozwiązania trudnej sytuacji. Policjanci, którzy dostali sygnał, natychmiast zareagowali i pomogli ofiarom.

Gdy tylko pojawiło się podejrzenie, że sprawca może być agresywny, policjanci podjęli szybką interwencję, która doprowadziła do aresztowania mężczyzny. Prokurator złożył wniosek o tymczasowe aresztowanie, a sędzia niezwłocznie go zaakceptował, mając na uwadze bezpieczeństwo ofiar.

Wyrodny syn, który znęcał się nad swoimi rodzicami, teraz sam będzie przebywał za murami aresztu śledczego. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności za przemoc domową.

źródło: Policja Śląsk

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij