Napisane przez 1:54 pm Chorzów

Chorzów: Poszukiwani sprawcy kradzieży karty płatniczej

Chorzowscy kryminalni rozpoczęli poszukiwania kobiety i mężczyzny, którzy w nieznanych okolicznościach dostali się w posiadanie karty płatniczej poszkodowanej. Para wykonała kilka transakcji w sklepach na terenie miasta, korzystając z nieswojej karty płatniczej. Zdarzenie miało miejsce 29 stycznia 2022 r. w okolicach ul. Wolności, a podejrzani zostali zarejestrowani przez monitoring.

Jak wynika z zebranych informacji, para dokonała pięciu transakcji w różnych sklepach Chorzowa, posługując się skradzioną kartą płatniczą. Na szczęście wizerunki podejrzanych zostały zarejestrowane przez monitoring, co może pomóc w ich identyfikacji.

Policja wzywa do kontaktu z II komisariatem w Chorzowie pod numerem telefonu 47 85 45 610 lub poprzez adres e-mail: kp2@chorzow.ka.policja.gov.pl. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje na temat tych osób lub rozpoznajesz podejrzanych ze zdjęć, natychmiast skontaktuj się z policją. Każda informacja może przyczynić się do rozwiązania tej sprawy i ułatwić działania organów ścigania wobec sprawców.

źródło: Policja Chorzów

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Zamknij