Napisane przez 5:07 pm Ważne w mieście

Okradł drogerię łącznie na 7000 zł. Policja publikuje wizerunek

Zabrzańscy policjanci apelują o pomoc w identyfikacji mężczyzny

Policja w Zabrzu prowadzi intensywne działania w celu identyfikacji osoby odpowiedzialnej za kradzież kosmetyków, do której doszło w marcu i kwietniu tego roku. Incydenty miały miejsce w sklepie drogeryjnym przy ulicy Szczęście Ludwika. Złodziej zdołał wynieść artykuły o łącznej wartości przekraczającej 7000 złotych.

Zdarzenia miały miejsce w dniach 18 marca oraz 2 kwietnia 2024 roku. Śledczy z Komisariatu IV w Zabrzu podjęli kroki mające na celu ustalenie tożsamości mężczyzny, którego wizerunek został opublikowany w mediach i na stronie internetowej policji.

Osoby, które mogą rozpoznać osobę przedstawioną na zdjęciu lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ujęcia sprawcy, proszone są o kontakt z policją pod numerami telefonów: 47 8543 810, 47 8543 828, lub dzwoniąc na ogólnopolski numer alarmowy 112. Policja zapewnia pełną anonimowość wszystkim, którzy zdecydują się przekazać informacje.

Zachęcamy do współpracy z organami ścigania, aby pomóc w szybkim rozwiązaniu tej sprawy i zapobieganiu przyszłym przestępstwom w naszej społeczności.

źródło: Policja Zabrze
Visited 40 times, 1 visit(s) today
Zamknij