Napisane przez 3:28 pm Ważne w mieście

Policja szuka sprawcy kradzieży rozbójniczej w sklepie w Zabrzu

kradzież rozbójnicza zabrze

W Zabrzu doszło do kradzieży rozbójniczej w sklepie przy ulicy Miarki. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji już przystąpili do prowadzenia postępowania w tej sprawie. Zdarzenie miało miejsce 2 lutego 2023 roku, a mężczyzna widoczny na nagraniu kamer przemysłowych jest obecnie poszukiwany przez funkcjonariuszy.

Kradzież rozbójnicza to poważne przestępstwo, które grozi wysokimi karami i skutkami prawnymi. Dlatego policjanci z Zabrza są zaangażowani w intensywne śledztwo, które ma na celu ustalenie tożsamości mężczyzny z nagrania. Dzięki temu będzie można podjąć dalsze kroki w celu zatrzymania sprawcy i postawienia mu zarzutów.

Policjanci apelują do wszystkich mieszkańców Zabrza i okolic, którzy rozpoznają mężczyznę z nagrania, o kontakt z policją. Można to zrobić bezpośrednio poprzez telefony alarmowe lub poprzez najbliższą jednostkę policji. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość, dzięki czemu można zgłosić cenną informację bez obaw o swoje bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo mieszkańców miasta jest dla policji z Zabrza sprawą najważniejszą, dlatego podejmują oni wszelkie możliwe działania, by zapewnić im spokój i bezpieczeństwo. Działania te obejmują m.in. intensywną pracę śledczą, która ma na celu doprowadzenie sprawcy do odpowiedzialności.

źródło: Policja Zabrze

Visited 7 times, 1 visit(s) today
Zamknij