Napisane przez 9:11 pm Ważne w mieście

Potrącenie 8-letniego chłopca w Zabrzu. Poszukiwani świadkowie

Policjanci z Zabrza wszczęli postępowanie w związku z incydentem, który miał miejsce 5 czerwca 2023 roku około godziny 18:20 na ulicy Nocznickiego 23. Kierowca pojazdu marki Ford potrącił tam 8-letniego chłopca, po czym niezwłocznie oddalił się z miejsca wypadku. W związku z tym zdarzeniem, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu podjęli odpowiednie działania.

W celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia, osoby, które były świadkami lub dysponują informacjami na temat tego incydentu, proszone są o niezwłoczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym zabrzańskiej komendy. Numer telefonu do służb kryminalnych to: 47 8543 200 lub 47 8543 280. Alternatywnie, można skontaktować się z najbliższą jednostką Policji.

Apelujemy do wszystkich obywateli, którzy mają jakiekolwiek informacje na ten temat, o współpracę z organami ścigania w celu ustalenia sprawcy tego tragicznego wypadku. Każda dostarczona informacja może okazać się niezwykle istotna dla śledztwa i pomóc w zapewnieniu sprawiedliwości dla poszkodowanego chłopca oraz jego rodziny. Zależy nam na wyjaśnieniu tego incydentu i ukaraniu winnego zgodnie z prawem.

źródło: Policja Zabrze

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij