Napisane przez 9:40 pm Ciekawostki

Praktyczne prezenty na komunię – co wybrać?

Pierwsza komunia to wyjątkowa okazja. Przystępuje się do niej tylko raz w życiu. Z tego względu warto podarować dziecku wyjątkowy prezent. Najlepiej, żeby było to coś praktycznego i trwałego. Poniżej prezentujemy nasze propozycje, wybrane z asortymentu sklepu internetowego Kraken Chairs.

1) Obrotowe krzesło biurowe

Dzieci w wieku szkolnym spędzają wiele czasu przy biurku – na odrabianiu lekcji, nauce do sprawdzianów, czytaniu lektur, ale także na różnego rodzaju rozrywce. Warto zadbać o odpowiednie siedzisko. Krzesło obrotowe do biurka zapewni odpowiedni komfort i ułatwi siedzenie w poprawnej pozycji. Najmłodsi użytkownicy uwielbiają tego typu fotele, szczególnie za możliwość przemieszania się na kółkach i obracania bez konieczności wstawania. Istnieją różne warianty takich produktów, np. modele z podstawą bez kółek – idealne w sytuacji, gdy boisz się o podłogę w swoim domu. Pamiętaj jednak, aby kupić fotel dostosowany do wzrostu dziecka. Co istotne, nawet najbardziej podstawowe krzesła biurowe mają możliwość regulacji wysokości siedziska. Oznacza to, że można je podnosić równolegle z rośnięciem pociechy, dzięki czemu prezent będzie służył przez wiele lat.

2) Fotel gamingowy

Ciekawą alternatywą zwykłego krzesła do biurka są modele dedykowane dla graczy. Fotel gamingowy już na pierwszy rzut oka wyróżnia się bardziej efektownym designem, który dla wielu dzieci okazuje się dodatkowym atutem. Takie krzesło z pewnością zrobi wrażenie na odwiedzających kolegach. Jednak różnice sprowadzają się nie tylko do wyglądu. Gamingowy model zapewnia znacznie większe możliwości regulacji, a jego oparcie ma odpowiednio wyprofilowany kształt. Wszystko to zarówno zwiększa komfort użytkowania, jak i pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy. To bardzo ważne w przypadku dzieci w tym wieku, które siedząc w złej pozycji, mogą łatwo nabawić się problemów z kręgosłupem, często objawiających się dopiero w dorosłym życiu. W sprzedaży dostępne są gamingowe krzesła obrotowe dostosowane do potrzeb dzieci.

3) Uchwyt na słuchawki

Dzieci w wieku komunijnym zaczynają się interesować komputerami, grami czy muzyką. W takim przypadku zapewne posiadają już własne słuchawki. Dobrze, jeśli jest to model nauszny, bezpieczniejszy dla słuchu. Takie produkty są jednak dość problematyczne do przechowywania w czasie, gdy się z nich nie korzysta. Jako rozwiązanie możemy polecić specjalny uchwyt do biurka na słuchawki. To popularny gadżet gamingowy, który ułatwia utrzymanie porządki na biurku. Ponadto, często jest wyposażony w efektowne podświetlanie LED z możliwością zmiany koloru, a także wejścia USB, które zwiększają liczbę portów dostępnych w komputerze oraz ułatwią dostęp do nich.

4) Podkładka pod mysz gamingowa

Jeżeli dziecko posiada już odpowiedni fotel do biurka i pozwalasz mu grać na komputerze, warto stworzyć do tego jeszcze lepsze warunki. W sprzedaży dostępne jest wiele przydatnych akcesoriów dla graczy. Należy do nich specjalna podkładka pod mysz. Wyróżnia ją duża powierzchnia, zwiększająca zakres i swobodę ruchów, wykorzystanie wytrzymałych materiałów, które przetrwają nawet bardzo intensywną eksploatację, a także umieszczony dookoła pasek LED. Ten ostatni element sprawia, że taki gadżet gamingowy świetnie wygląda i jest doskonale widoczny przy zgaszonym świetle, natomiast emitowane przez niego delikatne oświetlenie dobrze wpływa na wzrok.

Visited 14 times, 1 visit(s) today
Zamknij