Napisane przez 9:39 pm Koncerty

Punky Reggae Live Zabrze 2023 – Bilety

Punky Reggae Live Zabrze 2023 - Bilety

Punky Reggae Live Zabrze 2023 - Bilety

Kiedy: 14 kwietnia 2023, godzina 18:00

CK Wiatrak – Zabrze, ul. Wolności 395

Bilety: Kup na KupBilecik.pl

Zapraszamy serdecznie miłośników dobrej zabawy, pozytywnych wibracji i szczerej muzyki do udziału w kolejnej edycji trasy koncertowej PUNKY REGGAE live. Tym razem na jednej scenie wystąpią trzy zespoły, które przyciągają zarówno młodszych, jak i starszych fanów. Wśród artystów pojawi się legendarne FARBEN LEHRE, którzy na start trasy przygotowują premierową płytę „Na zdrowie”. Towarzyszyć im będą zasłużeni muzycy z toruńskiej formacji KOBRANOCKA oraz radosny i pełen energii zespół ZENEK KUPATASA, byłego lidera Kabanosa. Każdy z koncertów uzupełni czwarty zespół, który pojawi się w roli gościa-supportu.

W dwóch miastach, na miejsce KOBRANOCKI, pojawią się kapele, które powracają na trasę po wielu latach nieobecności. Wrocław zasili zespół AKURAT, który zagra specjalny repertuar ze swoimi niezapomnianymi przebojami, dobrze znanymi fanom z czasów PRlive. Natomiast w Zabrzu pojawi się doświadczona, pełna energii ekipa spod znaku THE BILL.

Trasa PUNKY REGGAE live 2023 rozpocznie się w piątek, 17 lutego w Bydgoszczy (MCK), a zakończy się finałowym koncertem w podkarpackiej Dukli (Browar Dukla) w sobotę, 15 kwietnia. W sumie planujemy odwiedzić 16 klubów w różnych zakątkach Polski, w tym m.in. Warszawę, Łódź, Poznań, Wrocław, Szczecin, Gdynię i wiele innych. Cieszymy się również, że na trasie pojawią się miejsca, które od dłuższego czasu czekały na powrót PUNKY REGGAE live, takie jak Lublin, Olsztyn czy Białystok. Z kolei Sosnowiec będzie debiutował na naszej trasie!

Wiosenna uczta artystyczna obfitować będzie w mocno zróżnicowany repertuar i wiele niespodzianek. Wszyscy muzycy są bardzo podekscytowani i nie mogą doczekać się wyjścia na scenę. Kapele już ładują swoje akumulatory i baterie, co sugeruje, że energia na przyszłorocznej trasie nie zabraknie.

PUNKY REGGAE live to niepowtarzalne wydarzenie koncertowe, wpisane na stałe w kalendarz imprez, które przyciąga miłośników różnych gatunków muzyki i łączy pokolenia. To dowód na to, że muzyka to dziedzina, w której nie ma miejsca na niepotrzebne podziały, a wręcz przeciwnie – liczy się przede wszystkim pozytywny przekaz oraz szukanie tego, co nas łączy i skutecznie nakręca do dalszego działania!

Bilety na koncerty są już dostępne i można je nabyć na stronie www.KupBilecik.pl. Zapraszamy do wspólnej zabawy i muzycznego szaleństwa na trasie PUNKY REGGAE live 2023!

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij