Napisane przez 12:35 pm Górnik Zabrze, Ważne w mieście

Wielki Rodzinny Piknik z Górnikiem Zabrze: Podsumowanie Sezonu 2023/2024

Zabrze szykuje się na wyjątkowe wydarzenie! W sobotę, 25 maja, na Arenie Zabrze odbędzie się piknik rodzinny, zorganizowany z okazji zakończenia sezonu piłkarskiego 2023/2024 PKO BP Ekstraklasy.

Festiwal Rozrywki dla Całej Rodziny

Już od godziny 14:30, Arena Zabrze zamieni się w centrum rozrywki, oferując szeroką gamę atrakcji. Wstępem do wydarzeń będzie otwarcie strefy gastronomicznej, gdzie „Żarciowozy” serwować będą smakowite potrawy od godziny 12:00. Młodsi uczestnicy mogą liczyć na mnóstwo zabawy dzięki dmuchańcom oraz strefie gier i zabaw, podczas gdy dorośli będą mieli okazję wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Sportowe Emocje na Wysokim Poziomie

Prawdziwą gratką dla miłośników piłki nożnej będzie mecz trzeciej ligi kobiet, w którym KKS Górnik Zabrze zmierzy się z KKS Bogdańczowice. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 i z pewnością dostarczy wielu emocji kibicom. O godzinie 17:30 planowana jest transmisja na żywo z meczu Ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin a Górnikiem Zabrze. Wszyscy kibice będą mogli wspólnie przeżywać sportowe emocje, kibicując swojej drużynie.

Wsparcie dla Lokalnej Społeczności

Piknik to nie tylko zabawa, ale także okazja do wsparcia lokalnej społeczności. Na miejscu odbędzie się zbiórka elektrośmieci, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz Klubu Kibiców Niepełnosprawnych. Dodatkowo, dostępny będzie Sklep Kibica, oferujący szeroki asortyment gadżetów związanych z Górnikiem Zabrze.

Informacje Praktyczne

Bilety na piknik dostępne są w cenie 5 złotych. Można je nabyć online, w Sklepie Kibica, a także w Centrum Handlowym M1, CH Platan oraz w kasach biletowych Areny Zabrze. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego zakupu biletów, aby uniknąć kolejek w dniu imprezy.

Zakończenie sezonu piłkarskiego to doskonała okazja, aby wspólnie świętować sukcesy drużyny i cieszyć się chwilami spędzonymi z rodziną i przyjaciółmi. Fortum, organizator wydarzenia, gwarantuje dzień pełen emocji, zabawy i niezapomnianych wspomnień. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i dołączcie do nas na Arenie Zabrze!

Visited 90 times, 1 visit(s) today
Zamknij