Napisane przez 3:59 pm Ważne w mieście

Zabrzańska policja zatrzymała podejrzanego o przestępstwo narkotykowe.

Zabrzańscy kryminalni przeprowadzili udaną akcję, w której udało się ustalić i namierzyć podejrzanego o handel narkotykami. 31-latek, który wpadł na gorącym uczynku w trakcie przeprowadzonej akcji, został zatrzymany przez policję. W trakcie przeszukania jego mieszkania, kryminalni znaleźli ponad kilogram marihuany, pół kilograma amfetaminy oraz zlikwidowali uprawę konopi.

Zatrzymany został już przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz uprawy konopi. Prokurator zdecydował się na skierowanie wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec podejrzanego, aby zapewnić prawidłowy tok postępowania. Sąd Rejonowy w Zabrzu zgodził się z argumentacją prokuratora i nałożył na podejrzanego trzymiesięczne tymczasowe aresztowanie.

Zatrzymanemu grozi kara nawet do 10 lat więzienia za przestępstwo narkotykowe. Działania kryminalnych z Zabrza pozwoliły na zlikwidowanie jednego z punktów dystrybucji narkotyków i przyczyniły się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców miasta.

źródło: Policja Zabrze

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij