Koncert Queen symfonicznie 2023 Zabrze – Bilety

Queen symfonicznie 2023 Zabrze

Projekt QUEEN Symphonic obejmuje dwie godziny hipnotyzującej muzyki i jest podzielony na dwie sekcje z najbardziej pamiętnymi kompozycjami Queen. To doskonały sposób, aby fani mogli cieszyć się najlepszymi utworami swojego ulubionego zespołu. Queen przeżywa obecnie renesans, a muzyczna spuścizna zespołu została przerobiona na wiele różnych sposobów.

Na zakończenie występu solista wkracza na scenę i zachwyca publiczność swoim wykonaniem Freddiego Mercury’ego. Wszystko to robi aktor wcielający się w rolę.

W nadchodzącym koncercie zespołu każdy znajdzie coś dla siebie! Można tu posłuchać takich klasyków jak „Keep Yourself Alive”, „Another One Bites The Dust” czy kultowego duetu Davida Bowiego i Queen – „Under Pressure”. Nie zabraknie również pięknej i wyjątkowej piosenki – „Barcelona”, którą nagrał Freddie Mercury i Montserrat Caballe.

Gościem specjalnym wieczoru będzie Darek Wawrzyniak, który wykona solowe utwory na gitarę. Pokaz poprowadzi Jan Niedźwiecki, który jest jednocześnie liderem i pomysłodawcą projektu.

Koncert symfoniczny Queen 2023w Zabrzu zapowiada się na niezapomniane wydarzenie, którego nie może przegapić żaden fan muzyki. Dzięki idealnej oprawie i niesamowitej akustyce z pewnością będzie to noc, której szybko nie zapomnisz!

queen symfonicznie 2023
foto: facebook.com/ProjektQueenSymfonicznie

Koncert Queen symfonicznie 2023 Zabrze – kiedy?

Koncert odbędzie się 5 marca (niedziela) 2023 o godzinie 19:00

Koncert Queen symfonicznie 2023 Zabrze – gdzie?

Koncert odbędzie się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.
Zabrze, ul. Gen. de Gaulle’a 17

Koncert Queen symfonicznie 2023 Zabrze – bilety

Czy jesteś gotowy, aby doświadczyć magii symfonii Queen na żywo w Zabrzu? Zdobądź bilety na Concert Queen Symphonic 2023 Zabrze już teraz! To jedyna w swoim rodzaju okazja, by w niesamowitej atmosferze posłuchać tego, co najlepsze w muzyce Queen w wykonaniu orkiestry na żywo.

Możesz kupić bilety online u autoryzowanych sprzedawców lub w wyznaczonych punktach sprzedaży biletów. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia i upewnij się, że zdobędziesz bilety, zanim zostaną wyprzedane! Ponieważ tak wiele osób chce wziąć udział w tym koncercie, ważne jest, aby działać szybko i zabezpieczyć swoje bilety tak szybko, jak to możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dawid podsiadlo zabrze koncert 2023

Koncert Dawid Podsiadło Zabrze 2023, bilety – „Przed i Po” Tour

„Zaczęliśmy tęsknić za bardziej kameralnymi spotkaniami, wiecie, że ukochaliśmy straszliwie Leśną Muzykę i chcielibyśmy wrócić do Was w podobnym wydaniu. Na siedząco, bardziej intymnie. Bardziej akustycznie niż skacząc. Zagramy w przyszłym roku taką niewielką niespodziankową trasę. Nazywa się Przed i Po. Zapraszamy.” – Dawid Podsiadło. W Zabrzu artysta wystąpi w sobotę, 15 kwietnia 2023, godz. […]

czytaj więcej
Kaśka Sochacka ZABRZE

Koncert Kaśka Sochacka – Zabrze 2023 – bilety

Mamy przyjemność ogłosić zbliżającą się Wiosenną Trasę Koncertową Kaśki Sochackiej; rozpocznie się w marcu, a zakończy w maju 2023. Odwiedzimy filharmonie, teatry i domy kultury na imprezy siedzące, ale nie zabraknie też koncertów na stojąco w większych miastach. W Zabrzu Kasia Sochacka pojawi się 25 marca 2023r. Kaśka i jej utalentowana grupa muzyków wykonają popularne […]

czytaj więcej
FastLove - A Tribute to George Michael

FastLove – A Tribute to George Michael Zabrze – Koncert, bilety

Fast Love – A Tribute to George Michael – Nie przegap uznanego hołdu dla globalnej supergwiazdy. Już w tym roku, dokładnie 08.03.2023, w Zabrzu odbędzie się koncert, który pierwotnie miał się odbyć 26.04.2022 r. Fastlove zawiera profesjonalną obsadę śpiewaków, tancerzy, pełny zespół i niesamowitego Andrew Browninga jako George’a Michaela, aby stworzyć autentyczny dźwięk i oszałamiające […]

czytaj więcej