Napisane przez 10:11 pm Kultura, Rozrywka

Teatr Goło i wesoło Zabrze 2023 – Bilety

Teatr Goło i wesoło Zabrze 2023 - Bilety

Teatr Goło i wesoło Zabrze 2023 - Bilety

Kiedy: 21 kwietnia 2023, godzina 17:00 lub godzina 20:15

Dom Muzyki i Tańca – Zabrze, ul. Gen. de Gaullea 17

Bilety:
– Kup na godzinę 17:00
KupBilecik.pl

– Kup na godzinę 20:15 KupBilecik.pl

Stephen Sinclair i Anthony McCarten stworzyli komedię „Goło i wesoło”, która zdobyła uznanie na całym świecie. Spektakl od czasu prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii w 1987 roku nie schodzi z afisza. Był on wystawiany na scenach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Anglii i we Francji, gdzie spotkał się z uznaniem zarówno publiczności, jak i krytyków teatralnych.

Historia opowiada o grupie bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów pod nazwą „Napalone Nosorożce”. Ich celem jest zrealizowanie marzenia o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. W trakcie spektaklu będziemy mogli towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście), a w końcu – po wielu godzinach ćwiczeń – prezentują swój premierowy, niezapomniany występ.

Reżyserem spektaklu jest Tomasz Sapryk, a na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak Katarzyna Ptasińska, Sebastian Cybulski, Michał Lesień-Głowacki i Piotr Zelt. „Goło i wesoło” to zaskakująca i przezabawna komedia, która obiecuje zapewnić gorący wieczór w towarzystwie „Napalonych Nosorożców”.

Bilety na spektakl, który jest przeznaczony tylko dla dorosłych, można nabyć na stronie internetowej www.KupBilecik.pl.

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij