Napisane przez 6:05 pm Ważne w mieście

CLEO, myslovitz oraz KARO GLAZER w Zabrzu – Wyjątkowy Piknik Muzyczny

Zaplanujcie swój weekend, bo już tego 7 października, dokładnie o 16:00, Zabrze stanie się muzycznym epicentrum Polski. Na promenadzie Areny Zabrze odbędzie się niezwykły Zabrzański Piknik Muzyczny. Wśród artystów, którzy zagoszczą na scenie, znajdą się takie gwiazdy jak CLEO, myslovitz i KARO GLAZER.

CLEO, czyli wszechstronna artystka o wielu talentach, nie tylko muzycznych. Jej twórczość obejmuje nie tylko piosenki, ale także malarstwo i projektowanie mody. Współpracując z Donatanem, stworzyła takie hity jak „My, Słowianie” czy „Elektrochoc”. Jej utwory są znane i kochane przez wielu.

myslovitz to z kolei zespół, który od lat tworzy muzykę, która porusza i inspiruje. Założony przez Artura Rojka, zespół ten stał się częścią polskiego krajobrazu muzycznego, a ich utwory często nawiązują do filmów.

KARO GLAZER to wokalistka jazzowa o unikalnym stylu. Jej głos i kompozycje przyciągają uwagę zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jej albumy, takie jak „Normal” czy „Crossings Project”, są dowodem na jej niezwykły talent.

Ale to nie wszystko! Oprócz muzycznych występów, piknik oferuje mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Dzieci będą miały okazję zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości, a także skorzystać z różnorodnych animacji i dmuchańców. Dodatkowo, będą miały miejsce zajęcia z zakresu pierwszej pomocy oraz spotkanie z maskotką numeru alarmowego 112 – Ratusiem.

źródło: um zabrze

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij