Napisane przez 6:07 pm Koncerty, Ważne w mieście

Teatr Nowy w Zabrzu: Weekend Pełen Atrakcji

Szukasz inspiracji na weekend? Teatr Nowy w Zabrzu ma dla Ciebie propozycję, której nie można przeoczyć. W najbliższe trzy wieczory, teatr zaprasza na wyjątkowe przedstawienia, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

W piątkowy wieczór, o godzinie 19:00, na scenie zabrzmi opowieść o „Inwazji Jaszczurów”. To adaptacja powieści Karola Čapka, która zabierze widzów w podróż do odległych wysepek Oceanu Spokojnego. Historia, która zaczyna się niewinnie, szybko przeradza się w zaskakujące wydarzenia, które odmienią znany nam świat. To nie tylko satyra na współczesne społeczeństwo, ale także głęboka refleksja nad ludzką naturą.

Natomiast w sobotę i niedzielę, o godzinie 18:00, aktorzy zaprezentują najnowszy spektakl w repertuarze – komedię „Ciach nogę”. To dowcipna opowieść o tym, jak radzić sobie z problemami życiowymi, ale z przymrużeniem oka. Za reżyserię odpowiada Zbigniew Stryj, a za scenografię – Magdalena Chrostek. W spektaklu wystąpią m.in. Jolanta Niestrój-Malisz, Magdalena Waligórska-Lisiecka i Grzegorz Cinkowski.

Nie czekaj i zarezerwuj bilety na te wyjątkowe przedstawienia. Więcej informacji znajdziesz na stronie Teatru Nowego.

źródło: um zabrze

Visited 12 times, 1 visit(s) today
Zamknij