Napisane przez 10:34 pm Rozrywka

Kabaret Młodych Panów Zabrze 2023 – Bilety

Kabaret Młodych Panów Zabrze 2023 - Bilety

Kabaret Młodych Panów Zabrze 2023 - Bilety

Kiedy: 6 maja 2023, godzina 17:00

Dom Muzyki i Tańca – Zabrze, ul. Gen. de Gaullea 17

Bilety: Kup na KupBilecik.pl

Kabaret Młodych Panów zaskakuje swoich fanów najnowszym programem pt. „Co się stało?”. Przedstawienie to, zgodnie z charakterystycznym stylem kabaretu, nie brakuje scenicznej ironii, a także doskonale odzwierciedla pytanie, na które zwykle odpowiadamy krótko i mało treściwie – „nic”. Często w takiej sytuacji starannie dobieramy słowa i staramy się urozmaicić odpowiedź, która jednak kończy się zwykle na pytaniu: „Dlaczego pytasz?”.

Warto jednak pamiętać, że pytanie „Co się stało?” ma w sobie ukrytą moc. Jeśli ktoś pyta o to, co się stało, to znaczy, że wyczuwa w powietrzu zmianę, napięcie lub jakąś sytuację wymagającą uwagi. Właśnie dlatego warto nie bać się rozmowy i dzielenia się swoimi emocjami z drugim człowiekiem. Przyjrzenie się sytuacji z innej perspektywy i podzielenie się swoimi myślami z kimś, kto jest w stanie wysłuchać, może pomóc nam zrozumieć, co tak naprawdę się stało.

Najnowszy program Kabaretu Młodych Panów „Co się stało?” w mieście Zabrze przeznaczony jest dla widzów powyżej 16 roku życia. Bilety można nabyć na stronie www.KupBilecik.pl. Nie wahajmy się zatem, aby zobaczyć to przedstawienie i przypomnieć sobie, że rozmowa z drugim człowiekiem jest kluczem do zrozumienia siebie i świata wokół nas.

O Kabarecie Młodych Panów, który wystąpi w Zabrzu

Debiut pierwszego spektaklu miał miejsce 7 października 2004 roku w Rybniku, w trakcie IX edycji Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK.

BEZCZELNIE MŁODZI Panowie, z ponad dekadą doświadczenia na scenie kabaretowej, nieustannie się rozwijają i osiągają nowe artystyczne osiągnięcia. Pochodzą z Rybnika, jednak obecnie swoim humorem sprowadzają do łez – śmiechu rzecz jasna – wielbicieli nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Dzięki humorowi społeczno-obyczajowemu, pełnemu ironii i dystansu wobec bieżących wydarzeń, zdobywają nie tylko coraz większe grono oddanych fanów, ale również uznanie wśród krytyków. Zdobyli najbardziej prestiżowe nagrody we wszystkich najważniejszych konkursach i festiwalach kabaretowych, w tym RYJEK i PAKA na czele. Ich skecze i piosenki można było oglądać w programach telewizyjnych emitowanych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu, TVN i innych stacji.

Mimo licznych osiągnięć oraz ugruntowanej pozycji w świecie kabaretu, nie zasypiają na laurach – ciągle się rozwijają, stale odkrywając swoje umiejętności, stopniowo poszerzając horyzonty własnego profesjonalizmu. W ten sposób można ciągle dążyć do jeszcze lepszego rezultatu…

Do tej pory zebrali swoje osiągnięcia artystyczne na trzech płytach DVD, a najnowszą zatytułowaną „Bezczelnie Młodzi”, przy współpracy z wybitnymi gośćmi takimi jak Piotr Bałtroczyk, Cezary Pazura, Kabaret Ani Mru Mru i Smile, wydali w 2012 roku.

Visited 5 times, 1 visit(s) today
Zamknij