Napisane przez 7:40 pm Bytom

RMF FM i Małopolska organizują świąteczną akcję w Bytomiu

W poniedziałek, 11 grudnia, bożonarodzeniowy konwój radia RMF FM przyjedzie do Bytomia w ramach akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski”. Mieszkańcy Bytomia będą mieli okazję otrzymać kilkaset darmowych choinek oraz skosztować małopolskich przysmaków. Dodatkowo, zaplanowano spotkanie z Michałem Szczygłem, finalistą programu „The Voice of Poland”.

Świąteczna trasa choinkowa RMF FM i Małopolskiej Organizacji Turystycznej obejmuje 10 miast, a Bytom jest jednym z przystanków. Rozdawanie choinek rozpocznie się o godzinie 9 na Rynku, gdzie mieszkańcy będą mogli również skorzystać z dodatkowych atrakcji, w tym degustacji kuchni małopolskiej.

Michał Szczygieł, znany z takich hitów jak „Nic tu po mnie”, „Spontan” i „Adrenalina”, wystąpi jako gwiazda specjalna w Bytomiu. Relacje reporterów z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM będą dostępne na antenie radia oraz w mediach społecznościowych stacji.

Wielki finał akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski” odbędzie się w sobotę, 16 grudnia, w Krakowie. RMF FM, największa rozgłośnia radiowa w Polsce, organizuje tę akcję od 2000 roku, oferując mieszkańcom możliwość świątecznego nastroju i radości.

źródło: um bytom

Visited 70 times, 1 visit(s) today
Zamknij