Napisane przez 11:58 pm Ciekawostki

Unimed Zabrze

przychodnia zabrze sienkiewicza

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska „UNIMED” w Zabrzu to miejsce, gdzie pacjent jest traktowany z należytą uwagą i profesjonalizmem. Dlaczego warto wybrać właśnie tę placówkę?

Historia i misja Przychodni Lekarskiej „UNIMED”

Przychodnia „UNIMED” to placówka z tradycjami, której głównym celem jest zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Lokalizacja i dane kontaktowe

Przychodnia znajduje się przy ul. Paderewskiego 2 w Zabrzu. Można się z nią skontaktować telefonicznie pod numerem +48322750381 lub faksem pod numerem +48322750382.

Zakres usług medycznych

„UNIMED” oferuje szeroki zakres usług medycznych, w tym:

  • Medycyna rodzinna
  • Pediatria
  • Interna
  • Dermatologia

Opinie pacjentów

Pacjenci cenią sobie profesjonalizm i ludzkie podejście lekarzy pracujących w „UNIMED”. Jedna z pacjentek, Marta N., podkreśla, że dzięki wsparciu lekarza z „UNIMED” otrzymała poprawną diagnozę i mogła rozpocząć skuteczne leczenie.

Specjaliści przyjmujący w placówce

Wśród lekarzy przyjmujących w „UNIMED” znajdują się m.in.:

  • Lekarz Stanisław Bartliński (Ginekolog)
  • Dr n. med. Paweł Radłowski (Specjalista medycyny rodzinnej)
  • Lekarz Danuta Roszkowska-Konieczny (Specjalista medycyny rodzinnej, Pediatra)

Współczesne podejście do pacjenta

Przychodnia „UNIMED” stawia na nowoczesne metody leczenia i diagnozowania, dbając jednocześnie o komfort i bezpieczeństwo pacjentów.

Podsumowanie

Wybierając Przychodnię Lekarską „UNIMED” w Zabrzu, decydujemy się na opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Wysoko wykwalifikowani specjaliści, nowoczesne metody leczenia oraz przyjazna atmosfera to tylko niektóre z atutów tej placówki.

Visited 57 times, 1 visit(s) today
Zamknij