Napisane przez 11:48 pm Ciekawostki

Ziko Apteka Zabrze

apteka ziko zabrze

Zdrowie jest jednym z najcenniejszych skarbów, jakie posiadamy. Współczesne apteki nie tylko dostarczają leki, ale także służą radą i wsparciem w dbałości o zdrowie. Jednym z takich miejsc w Zabrzu jest Ziko Apteka.

Historia i rozwój sieci aptek Ziko

Ziko Apteka to polska sieć aptek, której początki sięgają Krakowa, gdzie przy ulicy Retoryka 23 otwarto pierwszą placówkę. Dziś, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów, Ziko Apteka działa w wielu miejscowościach w Polsce. Od 2009 roku sieć rozwija także aptekę internetową, oferującą szeroki zakres produktów i usług online.

Ziko Apteka w Zabrzu – ul. 3 Maja 32

Lokalizacja i godziny otwarcia

Apteka Ziko przy ulicy 3 Maja 32 w Zabrzu mieści się w historycznym budynku dawnego kina Apollo. Jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 20:00 oraz w soboty od 08:00 do 16:00.

Szczepienia przeciwko Covid-19 i grypie

W aptece przy ul. 3 Maja 32 można również zaszczepić się przeciwko Covid-19 oraz grypie. Szczepienia odbywają się zarówno w ramach ogólnopolskiego programu szczepień, jak i indywidualnych wizyt.

Udogodnienia dla klientów

Apteka oferuje wiele udogodnień, takich jak realizacja e-recept, dostępność leków recepturowych czy szczepienia przeciwko grypie i Covid-19.

Ziko Apteka w Zabrzu – ul. de Gaulle’a 111-113

Lokalizacja i godziny otwarcia

Placówka Ziko Apteka przy ul. de Gaulle’a 111-113 w Zabrzu znajduje się na terenie sklepu Auchan. Apteka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 21:00 oraz w soboty od 08:00 do 20:00.

Udogodnienia dla klientów

Klienci mogą korzystać z wielu udogodnień, w tym z realizacji e-recept, dostępu do leków recepturowych oraz zbiórki przeterminowanych leków.

Wnioski i podsumowanie

Ziko Apteka w Zabrzu to miejsce, gdzie każdy pacjent może liczyć na profesjonalną obsługę, dostęp do niezbędnych leków oraz wsparcie w dbałości o zdrowie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i szerokiej ofercie, apteka spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Visited 11 times, 1 visit(s) today
Zamknij