Napisane przez 1:10 pm Biznes, Ważne w mieście, Z regionu

13. Europejski Kongres MSP: Miejsce Inspiracji i Wiedzy dla Przedsiębiorców

W dniach 26-27 października, w sercu dynamicznie rozwijającego się regionu śląskiego, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach stanie się gospodarzem wydarzenia o kluczowym znaczeniu dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – 13. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Zabrze, kontynuując swoje zaangażowanie w rozwój lokalnego biznesu, po raz kolejny objęło patronat nad tym prestiżowym wydarzeniem.

EKMŚP, odbywający się od 2011 roku, zyskał reputację miejsca, gdzie przedsiębiorcy mogą czerpać wiedzę, inspiracje i nawiązywać wartościowe kontakty biznesowe. To tutaj eksperci z różnych dziedzin, innowatorzy, a także przedstawiciele władz lokalnych i rządowych dyskutują o aktualnych wyzwaniach, jakie stoją przed sektorem MSP, a także o nowych trendach i rozwiązaniach, które mogą pomóc firmom w ich rozwoju.

Rejestracja na wydarzenie jest darmowa i dostępna online na stronie www.ekmsp.eu, co stanowi zachętę dla jak najszerszego grona zainteresowanych. Uczestnicy mogą spodziewać się dwóch dni pełnych inspirujących prelekcji, warsztatów i paneli dyskusyjnych, które dostarczą praktycznej wiedzy i wskażą kierunki rozwoju w różnych aspektach prowadzenia biznesu.

Zabrze, jako Partner Strategiczny, podkreśla swoje zaangażowanie w tworzenie sprzyjającego środowiska dla przedsiębiorczości, a także w budowanie mostów między biznesem a sferą nauki i administracją publiczną. To wydarzenie jest kolejnym dowodem na to, że miasto stawia na innowacje, współpracę i wymianę doświadczeń jako kluczowe elementy dynamicznego rozwoju gospodarczego.

źródło: UM Zabrze

Visited 17 times, 1 visit(s) today
Zamknij