30 nowych miejsc pracy czeka na operatorów magazynowych i pracowników magazynu z Gliwic, Knurowa oraz Zabrza

W związku z dynamicznym rozwojem, zlokalizowana w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej firma Stanley Black & Decker poszukuje nowych rąk do pracy. Organizacja rozbudowuje swoje zespoły w związku z otwarciem dużego, nowoczesnego magazynu. Pracodawca poszukuje zarówno doświadczonych pracowników, jak i osób chcących postawić pierwsze kroki w nowej branży. Chętni do pracy, poza podstawowym wynagrodzeniem, mogą liczyć na premie, pakiet benefitów, czy dofinansowanie do posiłków. 

Województwo śląskie to region Polski obfitujący w nowe inwestycje, w którym produkcja, logistyka czy obszar magazynowania rozwijają się niezwykle szybko. Według danych Job Market Insights, od stycznia do końca sierpnia tego roku kandydaci planujący zmianę pracodawcy w branży transportu i logistyki mogli przebierać w niemal 18 tysiącach ofert. Jedną z firm poszukujących nowych pracowników jest zlokalizowana w Gliwicach Stanley Black & Decker. To wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych znany lokalny pracodawca, działający w Polsce już od 15 lat producent narzędzi przemysłowych oraz ręcznych, dostarczanych profesjonalistom oraz klientom indywidualnym na całym świecie. Aktualnie firma w Gliwicach zatrudnia nowe osoby, a organizacja rozbudowuje swoje zespoły za sprawą otwarcia nowego magazynu, oferując tym samym dodatkowe miejsca pracy.
Jednym z partnerów rekrutacyjnych firm prowadzących nabór pracowników w tym regionie jest ManpowerGroup. Na chętnych do pracy, poza podstawowym wynagrodzeniem czekają również premie, atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe. Wielbicielom sportu przypadnie do gustu oferowana karta MultiSport, uprawniająca do korzystania z wielu siłowni i atrakcji sportowych na terenie całej Polski. Firma zapewnia także dodatek do posiłków w pracowniczej kantynie.
– Firmy zlokalizowane w Katowickiej Strefie Ekonomicznej bardzo prężnie rozwijają się, widoczne jest w ostatnim czasie wzmożone zapotrzebowanie na pracowników produkcji czy magazynów. Nowo otwarte miejsca pracy dedykowane są osobom, które posiadają już doświadczenie na danych stanowiskach lub dla osób które chcą się wszystkiego nauczyć. Stwarza możliwości rozwoju młodych pracowników, kandydatów chcących przebranżowić się lub zdobyć pierwsze doświadczenie w nowoczesnej organizacji – mówi Anna Łapińska, ekspert rynku pracy z Manpower, partnera rekrutacyjnego firm z regionu województwa śląskiego.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy w województwie śląskim mogą składać swoje CV bezpośrednio w gliwickim biurze zlokalizowanym przy ul. Piwnej 10, a także przekazując dokumenty drogą mailową na adres gliwice.piwna@manpower.pl lub anna.lapinska@manpower.pl. Dodatkowe informacje dotyczące ofert udzielane są również pod numerem telefonu 668 895 920.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ceny nieruchomości w Katowicach i okolicznych miastach

Wybierając mieszkanie z rynku wtórnego w gminie podmiejskiej, za metr kwadratowy zapłacimy czasami nawet do 50 proc. mniej niż w stolicy regionu. Niestety, w niektórych aglomeracjach znalezienie mieszkania pod dużym miastem jest trudne z powodu bardzo ograniczonej liczby ofert – tak wynika z najnowszego raportu lokalnego przygotowanego przez portal Nieruchomosci-online.pl.    Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Katowice, […]

czytaj więcej

Wystartowało najnowocześniejsze w Europie Laboratorium Nowych Mediów – Tauron Lab

Dzień 14 września 2023 r. z pewnością zapisze się na kartach historii polskiej muzyki i nauki. Wszystko za sprawą otwarcia wyjątkowego, najnowocześniejszego w Europie Laboratorium Nowych Mediów – Tauron Lab. Oficjalne otwarcie odbyło się w trakcie konferencji prasowej w budynku Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Miejsce wyróżnia się zastosowaniem najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii w […]

czytaj więcej

Taniej po Śląsku z PKP Intercity – przewoźnik obniża ceny biletów okresowych!

1 września PKP Intercity wprowadza rekordowe obniżki cen miesięcznych biletów odcinkowych na Śląsku. Upust obejmie w sumie 52 odcinki, na których ceny spadną nawet o 161 zł. W województwie śląskim największa zniżka to blisko 60 procent. PKP Intercity wchodzi w nowy rok szkolny z dużymi obniżkami cen biletów miesięcznych. W ten sposób narodowy przewoźnik chce […]

czytaj więcej