Napisane przez 10:34 am Z regionu

30 nowych miejsc pracy czeka na operatorów magazynowych i pracowników magazynu z Gliwic, Knurowa oraz Zabrza

W związku z dynamicznym rozwojem, zlokalizowana w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej firma Stanley Black & Decker poszukuje nowych rąk do pracy. Organizacja rozbudowuje swoje zespoły w związku z otwarciem dużego, nowoczesnego magazynu. Pracodawca poszukuje zarówno doświadczonych pracowników, jak i osób chcących postawić pierwsze kroki w nowej branży. Chętni do pracy, poza podstawowym wynagrodzeniem, mogą liczyć na premie, pakiet benefitów, czy dofinansowanie do posiłków. 

Województwo śląskie to region Polski obfitujący w nowe inwestycje, w którym produkcja, logistyka czy obszar magazynowania rozwijają się niezwykle szybko. Według danych Job Market Insights, od stycznia do końca sierpnia tego roku kandydaci planujący zmianę pracodawcy w branży transportu i logistyki mogli przebierać w niemal 18 tysiącach ofert. Jedną z firm poszukujących nowych pracowników jest zlokalizowana w Gliwicach Stanley Black & Decker. To wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych znany lokalny pracodawca, działający w Polsce już od 15 lat producent narzędzi przemysłowych oraz ręcznych, dostarczanych profesjonalistom oraz klientom indywidualnym na całym świecie. Aktualnie firma w Gliwicach zatrudnia nowe osoby, a organizacja rozbudowuje swoje zespoły za sprawą otwarcia nowego magazynu, oferując tym samym dodatkowe miejsca pracy.
Jednym z partnerów rekrutacyjnych firm prowadzących nabór pracowników w tym regionie jest ManpowerGroup. Na chętnych do pracy, poza podstawowym wynagrodzeniem czekają również premie, atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe. Wielbicielom sportu przypadnie do gustu oferowana karta MultiSport, uprawniająca do korzystania z wielu siłowni i atrakcji sportowych na terenie całej Polski. Firma zapewnia także dodatek do posiłków w pracowniczej kantynie.
– Firmy zlokalizowane w Katowickiej Strefie Ekonomicznej bardzo prężnie rozwijają się, widoczne jest w ostatnim czasie wzmożone zapotrzebowanie na pracowników produkcji czy magazynów. Nowo otwarte miejsca pracy dedykowane są osobom, które posiadają już doświadczenie na danych stanowiskach lub dla osób które chcą się wszystkiego nauczyć. Stwarza możliwości rozwoju młodych pracowników, kandydatów chcących przebranżowić się lub zdobyć pierwsze doświadczenie w nowoczesnej organizacji – mówi Anna Łapińska, ekspert rynku pracy z Manpower, partnera rekrutacyjnego firm z regionu województwa śląskiego.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy w województwie śląskim mogą składać swoje CV bezpośrednio w gliwickim biurze zlokalizowanym przy ul. Piwnej 10, a także przekazując dokumenty drogą mailową na adres gliwice.piwna@manpower.pl lub anna.lapinska@manpower.pl. Dodatkowe informacje dotyczące ofert udzielane są również pod numerem telefonu 668 895 920.
Visited 18 times, 1 visit(s) today
Zamknij