Napisane przez 3:21 pm Ważne w mieście

32-latek aresztowany po 10 latach znęcania się nad partnerką

W miniony piątek sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu 32-latka z Zabrze. Został oskarżony o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją wieloletnią partnerką przez ostatnie 10 lat, za co grozi mu do 5 lat więzienia. W związku z tym najbliższe 3 miesiące spędzi w miejscowym areszcie śledczym.

Komisariat I Policji w Zabrzu został poinformowany o sprawie i szybko podjął działania, zatrzymując 32-latka. Oficjalne śledztwo wykazało, że przez dekadę znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją 32-letnią partnerką. Spożywanie alkoholu było główną przyczyną przemocy w tej rodzinie. Mężczyzna często się upijał, co doprowadzało do wściekłych kłótni, w wyniku których bił i znęcał się słownie nad swoją partnerką. Na szczęście policji udało się interweniować i zakończyć sprawę.

Po zebraniu dowodów 32-latek został przesłuchany i oskarżony o znęcanie się. W piątek sąd w Zabrzu na podstawie zebranego materiału dowodowego zdecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij