Napisane przez 8:22 pm Bytom

Bytom: Kryminalni zatrzymują 29-latkę ukrywającą amfetaminę i marihuanę – grozi jej do 3 lat więzienia

W wyniku skutecznej interwencji funkcjonariuszy z komisariatu drugiego, specjalizujących się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej, doszło do zatrzymania 29-letniej mieszkańki Bytomia, która nielegalnie posiadała substancje odurzające. Przedsięwzięcie to miało miejsce wczoraj i stanowiło ważny krok w walce z nielegalnym handlem narkotykami.

Na podstawie otrzymanych informacji, policjanci uzyskali niezbędne narzędzia do przeprowadzenia dochodzenia, sugerujące, że zatrzymana kobieta mogła ukrywać zakazane substancje w swoim mieszkaniu. Mając na uwadze znaczenie zwalczania przestępczości narkotykowej dla społeczności lokalnej, stróże prawa podjęli natychmiastowe działania.

W wyniku przeprowadzonego przeszukania mieszkania, funkcjonariusze ustalili obecność amfetaminy oraz marihuany, co potwierdziło podejrzenia wobec zatrzymanej. Dodatkowo, w trakcie operacji ustalono, że współlokator 36-letni mężczyzna figuruje na liście osób poszukiwanych przez prokuraturę w celu ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu.

29-latka została niezwłocznie zatrzymana i przewieziona do siedziby komisariatu w celu podjęcia dalszych czynności procesowych. W trakcie przesłuchania oskarżona przyznała się do posiadania zabronionych substancji. Konsekwencją jej czynu może być wyrok do 3 lat pozbawienia wolności, co świadczy o powadze i surowości przewinienia.

źródło: Policja Śląsk

Visited 2 times, 1 visit(s) today
Zamknij