Hurtownia wody mineralnej dla firm – bezpłatna dostawa w 24h na terenie całej Polski

Poszukujesz pewnej hurtowni wody mineralnej dla swojej firmy? Zależy Ci na ofercie atrakcyjnej cenowo? Hurtownia wody mineralnej Staropolska® to najlepsze rozwiązanie!

Staropolska® to jedna z najświeższych i najsmaczniejszych wód mineralnych na rynku, która została doceniona przez sommelierów w Brukseli. Woda mineralna Staropolska® otrzymała certyfikat International Taste Institute. Bezpieczeństwo oraz wysoka jakość produktów spożywczych są ukierunkowane przez prawo żywnościowe. Hurtownia wody mineralnej Staropolska® wie, że jakość produktów jest niezwykle ważna dla Klientów.

Hurtownia wody mineralnej Staropolska® – certyfikat TUV

Wodadlafirmy.pl jako polski producent oraz hurtownia wody mineralnej dla firm otrzymała certyfikat HACCP, który jest wydawany przez niemiecką organizację TÜV Rheinland.

Proces produkcji wody Staropolska® został doceniony ze względu na jakość, jak i zgodność produkcyjną, która jest zgodna z wymaganymi normami rynkowymi. Decydując się na wodę Staropolska® możesz mieć pewność, że otrzymasz wyłącznie świeżo wydobytą, zdrową wodę mineralną dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu.

Bezpłatne dostawy w 24h na terenie całej Polski

Woda mineralna Staropolska® dostarczana jest bezpłatnie na paletach na terenie Polski. Do wyboru mamy butelki 0,33l, 0,5l i 1,5l. Wodadlafirmy.pl jako producent i hurtownia wody mineralnej dla firm, proponuje również trzy rodzaje butelek do wyboru: PET, rPET i szklane.

Woda mineralna w miejscu pracy

Niska wydolność organizmu, brak koncentracji, bole głowy, udary cieplne – to konsekwencje niedostarczania odpowiedniej ilości wody do organizmu. Organizm ludzki nie jest w stanie magazynować sporej ilości wody, właśnie dlatego woda powinna być często dostarczana z zewnątrz. Optymalne nawodnienie, to podstawowy element zdrowego organizmu.

Hurtownia wody mineralnej Staropolska® – najlepszy wybór

Woda mineralna jaką jest Staropolska® jest bezapelacyjnie jedną z najlepszych wód butelkowych dostępnych w Polsce. Staropolska® jest bogata w magnez, wapń i sód. Poza tym, smak tej wody jest na tyle wyjątkowy, że to właśnie Staropolska® jest wodą, po którą najczęściej sięgają pracownicy. Kolejną wielką zaletą tej wody jest fakt, że Staropolska® jest wodą butelkowaną, to właśnie dzięki temu może być zawsze pod ręką!

Szybkie i wygodne zamówienia online

Złożenie zamówienia wody mineralnej Staropolska® jest niezwykle proste i przejrzyste, zupełnie jak jej skład! Zamówienie można złożyć zarówno telefonicznie, jak i korzystając z sklepu internetowego www.wodadlafirmy.pl

Sprawdź jak smakuje jedna z najświeższych wód mineralnych na polskim rynku! Zamów bezpłatne próbki wody Staropolska do swojego przedsiębiorstwa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rzeczoznawca nieruchomości

Dlaczego rzeczoznawca majątkowy jest potrzeby w procesie sprzedaży nieruchomości?

Rynek nieruchomości stoi przed widmem dużej niepewności, która jest związana przede wszystkim z wysokimi stopami procentowymi. Akcja kredytowa znacząco wyhamowała, przez co sprzedaż domu, mieszkania czy nawet (a może zwłaszcza) lokalu użytkowego zaczyna być nie lada wyzwaniem. W tej sytuacji wielu właścicieli stara się ominąć prowizję pośrednika i sprzedać nieruchomość samodzielnie. Jak jednak ustalić jej […]

czytaj więcej
Czy warto kolekcjonować stare monety?

Czy warto kolekcjonować stare monety?

Jeśli pasjonujemy się numizmatyką, możemy zbierać dawne nominały i opcjonalnie zarabiać na swoim hobby. Także w sytuacji, kiedy nie ciekawi nas kolekcjonowanie starych monet, warto zainteresować się ich sprzedażą. Nie wiesz, czy warto kolekcjonować stare monety? Przychodzimy z odpowiedzią! Opłacalność numizmatyki Jeśli nie zależy nam na przechowywaniu starych monet, lepiej się ich nie pozbywać. Warto […]

czytaj więcej

Renowacja krzyża przy ul. Bytomskiej dobiegła końca

W ubiegłym tygodniu Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Biskupicach obchodziła rocznicę konsekracji kościoła. Proboszcz ks. Jan Matysek dokonał także poświęcenia odnowionego krzyża, w obecności prezydent Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik. Odnowiony krzyż znajduje się na skrzyżowaniu ulic Bytomskiej i Trębackiej. Biskupicki krzyż to rozpoznawalny i ikoniczny znak w pobliżu najstarszej dzielnicy Zabrze. Był widoczny dla każdego, […]

czytaj więcej
ddd