Koncert Kaśka Sochacka – Zabrze 2023 – bilety

Kaśka Sochacka ZABRZE

Mamy przyjemność ogłosić zbliżającą się Wiosenną Trasę Koncertową Kaśki Sochackiej; rozpocznie się w marcu, a zakończy w maju 2023. Odwiedzimy filharmonie, teatry i domy kultury na imprezy siedzące, ale nie zabraknie też koncertów na stojąco w większych miastach. W Zabrzu Kasia Sochacka pojawi się 25 marca 2023r. Kaśka i jej utalentowana grupa muzyków wykonają popularne piosenki ze swoich płyt. Ponadto na widzów mogą czekać nieoczekiwane niespodzianki – nie przegap! Mamy nadzieję, że spotkamy się na koncercie!

Kaśka Sochacka to niezwykle utalentowana artystka, której muzyka trafia do serc niezliczonych fanów. Jej szczere i poruszające emocjonalnie melodie o miłości potrafią wywołać niebiańskie doznania. Jej cierpliwość w końcu się opłaciła, ponieważ ma teraz wiele koncertów w kolejce, a jej twórczość doceniła Akademia Fonograficzna

Kaśka Sochacka, a właściwie Katarzyna Sochacka, urodziła się w Pradłach koło Częstochowy w 1990 roku. Polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka ma na swoim koncie już kilka sukcesów. Mimo, że ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny, muzyka od najmłodszych lat była w jej sercu. Razem z rodzeństwem wstąpiła do Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Kroczycka”. Kaśka miała doświadczenie z talent show, kiedy dołączyła do trzeciej edycji „Mam Talent!” w 2010 roku. Ten program był punktem zwrotnym w jej karierze muzycznej, ponieważ udało się jej dostać się do finału. W 2013 roku zadebiutowała swoją muzyczną karierą wydając dwa pierwsze utwory „Czasu Part One” i „Drzazga”. Dodatkowo brała udział w spektaklu „Przeszłość jest dziś tylko trochę dalej” w Teatrze Ludowym w Krakowie na rzecz Dariusza Domańskiego. Miała wówczas zaszczyt zaśpiewać piosenkę Marka Grechuty wraz z popularnymi polskimi wykonawcami, takimi jak Zbigniew Wodecki, Anna Szałapak, Joanna Słowińska, Franciszek Pieczka, Jan Nowicki, Barbara Krafftówna czy Marta Stebnicka. W 2014 roku wzięła udział w 7. sezonie popularnego talent show „Must Be the Music – Tylko Muzyka” i dotarła nawet do półfinału. 3 lata później wydała piosenkę „Tu trochę pusto”, która została wykorzystana jako utwór promocyjny serialu Polsat – Zawsze warto.

W listopadzie 2019 roku wytwórnia muzyczna Jazzboy Records wydała jej debiutancką EPkę zatytułowaną Cherry. Utwór tytułowy został po raz pierwszy wyemitowany w audycji Piotra Stelmacha w Radiowej Trójce, gdzie osiągnął pierwsze miejsce w styczniu 2020 roku.

W 2019 roku Sochacka i Kortez wykonali utwór podczas jednego z jego koncertów. Rok później utwór „Jeszcze”, nagrany w 2020 roku, znalazł się w czołówce serialu TVN – Tajemnica zawodowa.

26 marca 2021 roku Sochacka wydała swój pierwszy album studyjny zatytułowany Ciche dni. Jej album znalazł się na 28. miejscu w zestawieniu sprzedaży w Polsce za rok. 26 listopada wydała swój drugi minialbum zatytułowany Ministries.

Koncert Kaśka Sochacka – Zabrze 2023 – termin – kiedy koncert

sobota, 25 marca 2023, godz. 20:00

Koncert Kaśka Sochacka – Zabrze 2023 – gdzie – miejsce koncertu

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu

Zabrze ul. Gen. de Gaulle’a 17

Koncert Kaśka Sochacka – Zabrze 2023 – bilety

Bilety na to wydarzenie są już dostępne online oraz w różnych punktach sprzedaży na terenie Zabrza. Nie przegap tej szansy na poznanie na żywo wyjątkowego brzmienia Kaśki Sochackiej! Zdobądź bilety już teraz i dołącz do nas na niezapomnianą noc muzyczną.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kaśka Sochacka (@sochacka_kaska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dawid podsiadlo zabrze koncert 2023

Koncert Dawid Podsiadło Zabrze 2023, bilety – „Przed i Po” Tour

„Zaczęliśmy tęsknić za bardziej kameralnymi spotkaniami, wiecie, że ukochaliśmy straszliwie Leśną Muzykę i chcielibyśmy wrócić do Was w podobnym wydaniu. Na siedząco, bardziej intymnie. Bardziej akustycznie niż skacząc. Zagramy w przyszłym roku taką niewielką niespodziankową trasę. Nazywa się Przed i Po. Zapraszamy.” – Dawid Podsiadło. W Zabrzu artysta wystąpi w sobotę, 15 kwietnia 2023, godz. […]

czytaj więcej
FastLove - A Tribute to George Michael

FastLove – A Tribute to George Michael Zabrze – Koncert, bilety

Fast Love – A Tribute to George Michael – Nie przegap uznanego hołdu dla globalnej supergwiazdy. Już w tym roku, dokładnie 08.03.2023, w Zabrzu odbędzie się koncert, który pierwotnie miał się odbyć 26.04.2022 r. Fastlove zawiera profesjonalną obsadę śpiewaków, tancerzy, pełny zespół i niesamowitego Andrew Browninga jako George’a Michaela, aby stworzyć autentyczny dźwięk i oszałamiające […]

czytaj więcej
Queen symfonicznie 2023 Zabrze

Koncert Queen symfonicznie 2023 Zabrze – Bilety

Projekt QUEEN Symphonic obejmuje dwie godziny hipnotyzującej muzyki i jest podzielony na dwie sekcje z najbardziej pamiętnymi kompozycjami Queen. To doskonały sposób, aby fani mogli cieszyć się najlepszymi utworami swojego ulubionego zespołu. Queen przeżywa obecnie renesans, a muzyczna spuścizna zespołu została przerobiona na wiele różnych sposobów. Na zakończenie występu solista wkracza na scenę i zachwyca […]

czytaj więcej