Napisane przez 7:05 pm Rozrywka

Kabaret Neo-Nówka – Tradycje Polskie – Zabrze 2023 Bilety

neonowka zabrze kabaret

Koniecznie zaznaczcie w swoim kalendarzu 18 marca 2023, 16:00, bo Kabaret Neo-Nówka wkracza na scenę w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, by zaprezentować swój nowy program „Polskie Tradycje”.

Kabaret Neo-Nówka prezentuje wyjątkowe spojrzenie na polskie tradycje. Zapewniają najlepszy humor i najlepsze skecze, które nie są dostępne w telewizji ani w Internecie. Złap ich na żywo, aby mieć najlepsze wrażenia z premierowych skeczy! Przeżyj kontrowersje „Polskich Tradycji” na własnej skórze! Upewnij się, że ten wieczór będzie udany, biorąc udział – nie będziesz rozczarowany.

Kabaret Neo-Nówka – Tradycje Polskie – Zabrze 2023 – kiedy – termin:

sobota, 18 marca 2023, godz. 16:00

Kabaret Neo-Nówka – Tradycje Polskie – Zabrze 2023 – gdzie – miejsce:

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
Zabrze ul. Gen. de Gaulle’a 17

Kabaret Neo-Nówka – Tradycje Polskie – Zabrze 2023 – bilety:

Jeśli chcesz przeżyć Kabaret Neo-Nówka w Zabrzu  18 marca 2023 roku, to powinieneś zdobyć bilety już teraz! Liczba biletów na to wydarzenie jest ograniczona, więc upewnij się, że ich nie przegapisz. Zdobądź bilety już teraz i przygotuj się na noc świętowania wypełnioną „Tradycjami Polskimi”, które pozostaną z Tobą na zawsze.

Kabaret Neo-Nówka

Kabaret Neo-Nówka powstał we Wrocławiu w 2000 roku i początkowo był znany jako To-Niemy. Od listopada 2011 roku grupa realizuje cykl programów „N jak Neo-Nówka”. Popularność kabaretu rośnie dzięki zabawnym pokazom i skeczom.

Skład kabaretu Neo-Nówka – kto występuje

– Roman Żurek (założyciel i autor tekstów)
– Michał Gawliński
– Radosław Bielecki (od stycznia 2008 roku)

źródło: DMiT Zabrze

Visited 23 times, 1 visit(s) today
Zamknij