Napisane przez 7:50 pm Rozrywka

Varius Manx & Kasia Stankiewicz koncert Zabrze 2023, bilety

Varius Manx & Kasia Stankiewicz koncert ZabrzeVarius Manx & Kasia Stankiewicz znowu zagrają! Koncert odbędzie się w piątek, 31.03.2023 19:00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Muzyka Variusa Manxa i Kasi Stankiewicz z lat 90. to coś, czego być może już nigdy nie doświadczymy. Dekada była wypełniona urzekającymi melodiami, które poruszyły nasze serca jak nic innego. Wibracje Varius Manx od lat 90. dają ludziom w Polsce poczucie ulgi, młodości i nostalgii. Produkowane przez nich melodie budzą w słuchaczach emocje, które wcześniej nie były dostępne. Ludzie cieszą się tą muzyką, otrząsając się ze zmartwień i zatracając się w beztroskich wspomnieniach. Aby uczcić 30-lecie swojej muzycznej kariery, zespół postanowił zaprezentować kompilację najlepszych kawałków z lat 90. Piosenki takie jak „Ruchome piaski”, „Kiedy mnie malujesz” czy „Wolne ptaki” wypełniły atmosferę, podczas gdy wszyscy tańczyli.

Varius Manx zabierze Cię w podróż w czasie i przestrzeni. Przygotujcie się na zniewolenie niesamowitymi niespodziankami i wrażeniami, jakie czekają na Was na  koncercie w Zabrzu.

 

Varius Manx i Kasia Stankiewicz koncert 2023

foto: facebook.com/VariusManx

Varius Manx & Kasia Stankiewicz – Zabrze 2023 – termin – kiedy koncert

piątek, 31 marca 2023, godz. 19:00

Varius Manx & Kasia Stankiewicz – Zabrze 2023 – gdzie – miejsce koncertu

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
Zabrze ul. Gen. de Gaulle’a 17

Varius Manx & Kasia Stankiewicz – Zabrze 2023 – bilety

Czy jesteś gotowy, aby doświadczyć niesamowitej muzyki Varius Manx i Kasi Stankiewicz? Zdobądź bilety już teraz i bądź częścią ich nadchodzącego koncertu w Zabrzu!

Visited 34 times, 1 visit(s) today
Zamknij