Napisane przez 4:41 pm Ciekawostki

Kurs na uprawnienia budowlane – ile kosztuje?

Koszt kwalifikacji i egzaminu na uprawnienia budowlane to obecnie około 3600 zł. Jeśli kandydatowi nie uda się zakończyć egzaminu ustanego z pozytywnym wynikiem, musi on liczyć się z kolejnymi kosztami. Aby zminimalizować ryzyko porażki i utraty takiej kwoty pieniędzy, wiele osób decyduje się zwiększyć swoje szanse np. poprzez uczestnictwo w jednym z dostępnych na rynku kursów doszkalających. Sprawdź, czy warto się zapisać na taki kurs.

Jak kurs pomoże Ci w nauce?

Podczas tak wielu intensywnych lat nauki opracowałeś zapewne setki, jak nie tysiące stron notatek. Spora część z nich to ciekawostki, którymi wykładowcy chętnie dzielili się podczas zajęć. Skąd zatem masz wiedzieć, którą część z nim należałoby przyswoić, a którą można pominąć. Opanowanie wszystkiego w najwyższym stopniu jest dla wielu osób niewykonalne. Tymczasem kurs na uprawnienia budowlane (https://sbm-szkolenia.pl/szkolenie/uprawnienia-budowlane/) pozwala uporządkować posiadaną wiedzę. Nie ma się co oszukiwać, zakres materiału, który należy opanować, jest naprawdę obszerny. Istnieje bowiem wiele procedur, norm i aktów prawnych. Aby je opanować, trzeba je najpierw zrozumieć i w tym właśnie pomagają prowadzący kursy. Decydując się na taki kurs, będziesz mieć dostęp do podzielonych na moduły wykładów, dzięki czemu bez problemu wrócisz do każdego zagadnienia.

Koszty kursu

Koszt kursu zależy oczywiście od szkoły, którą wybierzesz. Centrum Szkolenia Ustawicznego SBM oferuje kurs w trybie online (https://sbm-szkolenia.pl). Szkoła oferuje pakiet podstawowy oraz premium. Pierwszy z nich obejmuje między innymi dostęp do ponad 20 godzin nauki z ekspertem, a także wgląd do niezbędnych aktów prawnych. Pakiet podstawowy kosztuje 590 zł brutto, a każdy uczestnik otrzymuje po jego ukończeniu stosowne zaświadczenie. Jeśli jednak pragniesz uzyskać dostęp do większej ilości materiałów, postaw na pakiet premium za 1200 zł brutto. Obejmuje on prawie 40 h lekcji, segregator aktów prawny oraz wiele innych przydatnych materiałów, w tym również przykładowe pytania ustne, pisemne oraz zbiór najważniejszych zagadnień do egzaminu. Należy bowiem mieć na uwadze, że osoby przygotowujące kurs dokładnie śledzą coroczne egzaminy, dzięki czemu wiedzą, na jakie zagadnienia i tematy warto dokładnie powtórzyć.

Visited 17 times, 1 visit(s) today
Zamknij