Napisane przez 8:03 pm Pozostałe

Metropolitalne Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych

Wszyscy, którzy czują się samotni lub znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, są zaproszeni na śniadanie wielkanocne, aby podzielić się jajkiem, skosztować tradycyjnych potraw, takich jak żurek z jajkiem, pisanki, kiełbasa, sałatka warzywna i ciasta oraz spędzić ten wspaniały czas w świątecznej atmosferze. Impreza jest dostępna dla każdej osoby, która zgłosi się do sklepów sieci „Spichlerz” i odbierze imienne zaproszenie na śniadanie wielkanocne. Sklepy „Spichlerz” znajdują się w Katowicach na ul. Tysiąclecia 82 i ul. Świdnickiej 25 oraz w Tychach na 1 piętrze w Tyskich Halach Targowych przy al. Józefa Piłsudskiego 8.

Jeśli ktoś chce wziąć udział w Metropolitalnej Wielkanocy dla Samotnych 2023, szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Fundacji Wolne Miejsce (www.wolnemiejsce.pl) lub dzwoniąc pod numer telefonu 662-052-038.

Fundacja poszukuje również wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc w organizacji największego Śniadania Wielkanocnego dla Samotnych w Polsce. Współpracownicy będą potrzebni w kuchni, aby pomóc w gotowaniu tradycyjnych posiłków, a także do przygotowania hali MCK na przyjęcie gości, przewozu towarów i podczas samego wydarzenia. Spotkania organizacyjne odbywają się w każdą środę o godz. 18.00 w Sklepie Socjalnym „Spichlerz” na ul. Tysiąclecia 82 w Katowicach.

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij