Napisane przez 10:33 pm Ważne w mieście 2 komentarze

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ponownie w Zabrzu

6 lutego mieszkańcy Zabrza będą mieli wyjątkową okazję, aby zgłębić tajniki finansowania z Unii Europejskiej. Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Katowicach organizują spotkanie z Mobilnym Punktem Informacyjnym. Konsultacje odbędą się w godzinach porannych, od 10:00 do 13:00, przy ulicy Powstańców Śląskich 3.

To idealny moment dla przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz wszystkich osób planujących rozpoczęcie projektów z udziałem środków europejskich, aby uzyskać niezbędne informacje i porady. Eksperci będą do dyspozycji, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące możliwości finansowania, procesu aplikacyjnego oraz kryteriów oceny projektów.

Inicjatywa ta stanowi część szerszych działań mających na celu promowanie wiedzy o funduszach UE wśród mieszkańców Zabrza. Mobilny Punkt Informacyjny to nie tylko szansa na zdobycie cennych informacji, ale również okazja do bezpośredniego kontaktu z ekspertami, którzy mogą pomóc w przekształceniu pomysłów w konkretne projekty.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej unikalnej możliwości konsultacji. Spotkanie z Mobilnym Punktem Informacyjnym to krok w stronę realizacji własnych inicjatyw z wsparciem funduszy europejskich.

źródło: um zabrze

Visited 65 times, 1 visit(s) today
Zamknij