Śląski Dzień Dziecka w Muzeum Górnictwa Węglowego: Niepowtarzalne atrakcje w Sztolni Królowa Luiza

dzień dziecka zabrze

W tym roku Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu przygotowało niezwykłe i niepowtarzalne atrakcje z okazji Śląskiego Dnia Dziecka. Już w nadchodzącą niedzielę, 28 maja, najmłodsi mieszkańcy naszego regionu będą mogli cieszyć się pełnym wrażeń programem w kompleksie Sztolni Królowa Luiza.

Park 12 C stanie się miejscem rozrywki dla dzieci od godziny 10.00 do 18.00. Na terenie parku czekają na nich animacje i warsztaty, które zapewnią niezapomnianą zabawę. Ogromne dmuchańce, festiwal baniek mydlanych, wodne kule, warsztaty plastyczne, syntetyczne lodowisko, zjeżdżalnia pontonowa, fotobudka 360, piana party oraz olbrzymi tor przeszkód na placu zabaw to tylko niektóre z atrakcji, które będą dostępne tego dnia.

To jednak nie wszystko, co przygotowało Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu na ten wyjątkowy dzień. W Strefie Carnall, znajdującej się przy ulicy Wolności 408, o godzinie 18.00 rozpocznie się koncert gwiazd. Na scenie pojawią się utalentowani artyści, Julia Żugaj oraz Dawid Kwiatkowski, którzy zapewnią niezapomniane wrażenia muzyczne.

Dodatkowo, specjalnie z okazji Dnia Dziecka, Sztolnia zaprasza na niezwykłą podziemną trasę, która została zaaranżowana w stylu lodowego świata. Czekają na Was spotkania z niezwykłymi postaciami, takimi jak mamuty, a także różnorodne zadania i zagadki, które wzbudzą waszą ciekawość. Na zakończenie trasy będziecie mogli przeżyć ekscytującą przejażdżkę górniczą kolejką.

Bilety na trasę można nabyć poprzez stronę podziemnaprzygoda.pl. Nie przegapcie tej okazji, aby spędzić niezapomniany Śląski Dzień Dziecka w niezwykłym stylu. Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu gwarantuje moc emocji i niezapomniane chwile dla wszystkich uczestników.


źródło: UM Zabrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

złodziej zabrze telefon

Poszukiwany mężczyzna: Policja w Zabrzu rozpoczyna śledztwo w sprawie kradzieży telefonu

Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu zaangażowani są w prowadzenie intensywnego postępowania w celu wyjaśnienia kradzieży telefonu, do której doszło przy ulicy Trocera 50. W związku z tym, śledczy starają się ustalić tożsamość podejrzanego mężczyzny, którego wizerunek uwieczniono na zdjęciu. W związku z trwającym dochodzeniem, funkcjonariusze zwracają się do społeczności […]

czytaj więcej
Kopalnia Guido - poziom 320

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza nagrodzone Godłem „Teraz Polska”

Dwa należące do zabrzańskiego muzeum obiekty z kolejnym prestiżowym wyróżnieniem. Dziś ogłoszono decyzję kapituły konkursu “Teraz Polska”. Obiekty należące do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu znalazły się tym samym w gronie najlepszych polskich produktów i usług. Organizowany od ponad 30 lat konkurs Godłem “Teraz Polska” najlepsze na krajowym rynku produkty i usługi. Godło to jest […]

czytaj więcej

Zabrze dołącza do globalnej inicjatywy Bundesligi: Zrewitalizowane boisko dzięki wsparciu Lukasa Podolskiego

Zabrzańskie boisko przy ulicy Gdańskiej 40D zostało trwale uwiecznione na mapie Niemieckiej Bundesligi. To rezultat ambitnego projektu revitalizacji, znanego jako Bundesliga Common Ground, który z powodzeniem wprowadził podobne przedsięwzięcia w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Argentynie, Meksyku i Niemczech. Wczoraj Zabrze jako pierwsze miasto w Polsce dołączyło do tej prestiżowej inicjatywy. Podczas uroczystego otwarcia nowej infrastruktury sportowej […]

czytaj więcej