Napisane przez 9:02 pm Ciekawostki

VIVE Profit Zabrze ul. Hermisza

vive profit zabrze

vive profit zabrze

VIVE Profit to prężnie rozwijająca się sieć wielkopowierzchniowych sklepów, w których można znaleźć niezwykłą odzież używaną światowych marek, ciesząc się jednocześnie atrakcyjnymi cenami. W partnerstwie z VIVE Textile Recycling, firma dostarcza do ponad 70 krajów i własnych sklepów, w tym jednego w Zabrzu, a dzięki tygodniowej rotacji asortymentu, oferuje ponad 20 000 unikalnych produktów. To idealne miejsce dla entuzjastów mody zainteresowanych zrównoważonymi i stylowymi zakupami.

Sklep funkcjonuje także pod takimi określeniami jak ciucholand w Zabrzu lub lumpeks na Gdańskiej, lub second hand Multikino.

VIVE Profit Zabrze adres:

ul. Karola Hermisza 14 (obok Biedronki)
41-800 Zabrze

VIVE Profit Zabrze znajduje się w odległości:

– 120 metrów od Multikino Zabrze
– ok. 1,5 km od Platan Zabrze (około 3 minuty samochodem i 15 minut spacerem)
– ok. 2 km od dworca autobusowego w centrum Zabrza na ul. Johanna Wolfganga Goethego (tzw. Belka), (około 5 minuty samochodem i 22 minuty spacerem)

VIVE Profit Zabrze – godziny otwarcia:

Poniedziałek 8:00 – 20:00
Wtorek 8:00 – 20:00
Środa 8:00 – 20:00
Czwartek 8:00 – 20:00
Piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 19:00
Niedziela 10:00 – 18:00

VIVE Profit Zabrze – kiedy nowy towar

W piątek dostępny jest towar po całkowitej wymianie.
Więcej informacji można śledzić na Zabrzańskiej grupie Facebook VIVE Profit: https://www.facebook.com/groups/230677411145098
Grupa jest bardzo aktywna.

VIVE Profit Zabrze – Praca

VIVE Profit to duża firma posiadająca wiele punktów czyli sklepów. Firma ogłasza często rekrutacje na stanowiska w centrali jak i szukając sprzedawców do konkretnych sklepów w danym mieście, także w Zabrzu. Oferty pracy w Zabrzu możesz śledzić na stronie: https://www.vivetextilerecycling.pl/praca/.

Więcej o VIVE Profit

Sieć VIVE Profit to prawdziwa oaza dla miłośników modowej rewolucji. W trosce o jakość i wyjątkowość, każdego dnia oferuje ona oryginalne produkty znanych marek, tworząc wyjątkowe doświadczenie zakupowe.

VIVE Textile Recycling: Innowacyjność i Odpowiedzialność

W toku trzydziestoletniej działalności VIVE Textile Recycling stworzyła się niezastąpioną pozycję w segmencie odzieży używanej. Przełomowe podejście oparte na stuprocentowym wykorzystaniu odzieży, dzięki zaawansowanym liniami do sortowania, sprawia, że firma rocznie przetwarza ponad 300 ton surowca zgodnie z normami ISO 9001 i 14001. To jednak tylko początek – produkty z ponad 800 różnych grup asortymentowych trafiają na półki ponad 70 krajów i do sklepów VIVE Profit w całej Polsce.

Innowacyjne Przemysłowe Rozwiązania

Partnerstwo VIVE Textile Recycling z VIVE Innovation zaowocowało wyjątkowym kompozytem tekstylnym, VIVE Texcellence. Ta innowacyjna tkanina znalazła zastosowanie w różnych branżach przemysłu. Dodatkowo, firma produkuje wysokiej jakości czyściwo przemysłowe, służące przedsiębiorstwom z różnych sektorów.

Transport i Logistyka

Poszerzając swoją działalność, VIVE Textile Recycling oferuje usługi transportu i logistyki, włączając przewozy ładunków przestrzennych oraz standaryzowane transporty za pomocą unikalnych nadwozi systemu BDF. To przekraczanie granic nie tylko geograficznych, ale i innowacyjności.

Wspierając Stowarzyszenie Kobiety VIVE oraz propagując ideę Gospodarki Obiegu Zamkniętego, VIVE Textile Recycling pokazuje, że w dziedzinie recyclingu możliwości są niemalże nieograniczone.

VIVE Profit: Rewolucja w Zakupach

Wizja VIVE Profit to rewolucja w zakupach. W ich sklepach znajdziesz tysiące unikalnych ubrań, a częsta rotacja asortymentu sprawia, że nowe okazje są zawsze na wyciągnięcie ręki. To właśnie tu, w 1995 roku, narodził się pierwszy sklep VIVE Profit. Teraz, z ponad 80 lokalizacjami w całej Polsce, sieć oferuje klientom niezwykłą odzież cyrkularną.

Niezapomniane Zakupy w VIVE Profit

7-Dniowa Wymiana, 100% Świeżości

To nie jest zwyczajny sklep z używaną odzieżą. Co 7 dni VIVE Profit przeprowadza całkowitą wymianę asortymentu, gwarantując unikalność i świeżość oferty.

Niekończący się Wybór

W każdym sklepie znajdziesz ponad 20 000 sztuk markowej odzieży. To naprawdę wyjątkowe – i codzienne – zakupy.

Wygodne Sklepy na Twojej Dłoni

Lokalizacje sklepów VIVE Profit to nie tylko dogodne punkty komunikacyjne, ale także przestronne miejsca z łatwym dostępem i wygodnym parkingiem.

Oszczędność i Wolność Wyboru

To ty decydujesz, kiedy i jak kupujesz. Promocje, pakietowe oferty i wyprzedaże to tylko część korzyści. W VIVE Profit zawsze znajdziesz atrakcyjne ceny i unikalne produkty znanych marek, tworząc niezwykłe doświadczenie zakupowe.

Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą mody, czy pragmatykiem ceniącym wygodę i oszczędność, VIVE Profit to miejsce, które zaskoczy cię oryginalnością i jakością w światku mody cyrkularnej.

Visited 280 times, 2 visit(s) today
Zamknij