Napisane przez 6:13 pm Ważne w mieście

W Zabrzu Święto Zmarłych Upłynęło Pod Znakiem Bezpieczeństwa

W dniu, kiedy Zabrze oddawało hołd swoim zmarłym, lokalne służby policyjne miały pełne ręce pracy, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom obchodów Dnia Wszystkich Świętych. Mimo zwiększonego ruchu na drogach i przy cmentarzach, zabrzańscy funkcjonariusze zdołali utrzymać porządek i spokój, co zaowocowało dniem wolnym od wypadków drogowych.

Jednakże, nie obyło się bez incydentów. Policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę z Bytomia, który lekceważąc tymczasowe oznakowanie, wjechał na ulicę Czołgistów pod prąd. Kontrola wykazała, że nie był to jedyny zakaz, który zignorował – mężczyzna posiadał bowiem na swoim koncie 5-letni sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności za złamanie sądowego zakazu.

To przypomnienie, że nawet w dniu zadumy i pamięci, przestrzeganie przepisów drogowych jest kluczowe dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu. Zabrzańska policja kontynuuje swoje działania prewencyjne i edukacyjne, mając na uwadze ochronę życia i zdrowia mieszkańców.

źródło: policja zabrze

Visited 13 times, 1 visit(s) today
Zamknij