Napisane przez 3:08 pm Ciekawostki

Wyposażenie kuchni gastronomicznej – w Krakowie wybierają tego dostawcę

Kraków jest miastem o ogromnym znaczeniu turystycznym i biznesowym, a to sprawia, że konkurencja w branży gastronomicznej jest tu bardzo duża. Wyposażenie restauracji warto więc powierzyć firmie, która stawia na najwyższe rynkowe standardy. Przełożą się one na jakość obsługi i komfort gości. Po czym poznać takiego dostawcę?

Wyposażenie gastronomii. Kraków stawia na jakość

W branży, jaką jest gastronomia, wyposażenie kuchni jest jednym z podstawowych elementów decydujących o jakości obsługi i serwowanych potraw. Tylko niezwykle wydajny i niezawodny sprzęt poradzi sobie z wyzwaniem, jakim będzie duża liczba gości. Kluczowy będzie więc nie tylko wybór odpowiedniego ciągu grzewczego, pieca czy krajalnicy, ale i zmywarki, chłodziarki oraz zastawy stołowej. Odczują to zwłaszcza restauratorzy prowadzący lokale w miejscach obleganych przez turystów, takich jak krakowskie Stare Miasto czy punktach położonych w biznesowych dzielnicach miasta, takich jak Podgórze, Grzegórzki czy Krowodrza.

Warto więc poszukać dostawcy, w którego ofercie można znaleźć sprzęt renomowanych marek. Urządzenia takie słyną z wieloletniej bezawaryjnej obsługi, wydajności i energooszczędności. Taki sprzęt ma w swojej ofercie  Iguana Grupa.

O klasie restauracji świadczy nie tylko smak potraw, ale i dbałość o czystość urządzeń i zaplecza kuchennego. Najlepsi dostawcy sprzętu dla gastronomii mają więc w swojej ofercie również środki czystości. Odpowiedni dobór chemii gospodarczej pozwoli nie tylko na zachowanie najwyższych standardów sanitarnych, ale i właściwą konserwację kosztownych urządzeń kuchennych.

Wyposażenie restauracji to indywidualna sprawa

Lokale gastronomiczne różnią się między sobą nie tylko kubaturą czy układem pomieszczeń, ale przede wszystkim rodzajem serwowanych  potraw. Inne potrzeby będzie miał bar sałatkowy, inne burgerownia, a jeszcze inne taki, który chce serwować domowe potrawy. Warto, żeby inwestor miał kogo poprosić o fachową poradę na etapie, na którym planuje wyposażenie gastronomii w Krakowie. Stolica Małopolski jest jednym z tych miast, w których najlepsi dostawcy oferują nie tylko sprzęt, ale i zapewniają usługi doradcy. Pomogą na przykład sporządzić listę niezbędnych do zakupu urządzeń, sprawdzą, czy będzie się je dało w lokalu zainstalować, a także wskażą, które z nich najlepiej spełni swoje zadania i nie zużyje przy tym zbyt dużo energii. 

Ważne, by się upewnić, czy obsługa dostawcy obejmie zarówno okres przedinwestycyjny, jak i instalację oraz serwis i wsparcie posprzedażowe.

Visited 57 times, 1 visit(s) today
Zamknij