Napisane przez 7:57 pm Ważne w mieście

II Jarmark Adwentowy w Zabrzu

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie – Centrum Usług Społecznych, Program Aktywności Lokalnej dla dzielnicy Zandka oraz Centrum Aktywności Senioralnej zapraszają na II Jarmark Adwentowy w Zabrzu. Wydarzenie odbywa się przed budynkiem CUS przy ul. Stalmacha 7, rozpoczynając się o godzinie 16.00 i trwając do 20.00.

Jarmark oferuje świąteczną atmosferę z licznymi atrakcjami, w tym świątecznymi przysmakami, spotkaniem z Mikołajem, warsztatami dla dzieci, jasełkami oraz występami artystycznymi. Wieczór uświetni koncert kolęd w wykonaniu Chóru Magnificat, działającego przy kościele św. Franciszka w Zabrzu.

Współorganizatorami wydarzenia są Rada Dzielnicy Zandka, Zespół ds. Pieczy Zastępczej w Zabrzu, oraz Zespół Świetlic MOPR w Zabrzu. W organizacji Jarmarku pomagają również Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 w Zabrzu, Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Zabrzu oraz Chór Magnificat. Organizatorzy zapraszają do wspólnego tworzenia niezapomnianych chwil na Zandkowym Jarmarku Adwentowym. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

źródło: um zabrze

Visited 14 times, 1 visit(s) today
Zamknij