Napisane przez 6:27 pm Ciekawostki

Jakie oprogramowanie dla firm transportowych warto wybrać? Podpowiadamy

Zarządzanie firmą transportową wiąże się z wieloma obowiązkami. Jednym z istotnych, który bywa najbardziej problematyczny dla przedsiębiorców, jest przygotowywanie dokumentacji, czyli rozliczeń i ewidencji czasu pracy kierowców. Aby maksymalnie ułatwić sobie te zadania, warto zainwestować w profesjonalny program szyty na miarę potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Jakie oprogramowanie dla firm transportowych jest najlepsze? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule.

Jakie cechy powinno mieć oprogramowanie dla firm transportowych?

Wybór odpowiedniego programu dla przedsiębiorstwa działającego w branży transportowej nie jest prostym zadaniem. Oprogramowanie musi bowiem spełniać kilka warunków. Każda firma ma inne oczekiwania. Inne funkcje będą potrzebne dla jednoosobowej działalności, a inne dla dużych przedsiębiorstw. Jeśli myślisz o rozwoju swojej firmy, postaw na program, który jest elastyczny i daje możliwość rozbudowania go.

Oprogramowanie dla firm transportowych powinno zapewniać możliwość swobodnego rozliczania i ewidencjonowania czasu pracy kierowców. To jedna z najważniejszych funkcji, której potrzebują zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Wybrany system musi umożliwić Ci też pełną integrację z obsługiwanymi przez Ciebie narzędziami.

Jakie oprogramowanie dla firm transportowych jest najlepsze?

Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest program 4Trans. To niezawodna pomoc nie tylko dla właściciela przedsiębiorstwa, ale także dla działu kadr i płac. To oprogramowanie dla firm transportowych jest dostępne np. w e-sklepie INSTALL, w kategorii: https://sklep.install.pl/oprogramowanie-dla-transportu i składa się z kilku praktycznych modułów:

Rozliczenia – pozwala przygotować poprawną ewidencję czasu pracy kierowców opartą o obowiązujące przepisy,

Tachoscan – umożliwia pobieranie danych z tachografów i kart kierowców, a następnie analizowanie ich i archiwizowanie,

Manipulacje – służy do wykrywania prób manipulacji w obszarze danych z kart kierowców i tachografu,

Płaca Zagraniczna – daje możliwość przygotowania poprawnych rozliczeń płacy zagranicznej w państwach UE.

Program 4Trans jest intuicyjny w obsłudze. Optymalizuje codzienną pracę i w pełni dostosowuje się do oczekiwań przedsiębiorców.

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij