Napisane przez 8:09 pm Ciekawostki

Jakie podziękowania dla gości weselnych będą najlepszym wyborem?

Podziękowania dla gości weselnych to wspaniała tradycja, która przywędrowała do nas zza granicy. Szybko rozpowszechniła się także w Polsce – i słusznie. W końcu żadna uroczystość nie może się odbyć bez zaproszonych gości i nie inaczej jest w przypadku ślubu i wesela. Jak zatem wybrać podziękowania dla gości? Jakie podarunki będą dobrym pomysłem? Poznaj nasze sprawdzone propozycje.

Pomysłowe podziękowania dla gości – magnesy na lodówkę

Podziękowania dla gości w formie niewielkich magnesów są dość popularnym rozwiązaniem. Nic w tym dziwnego, gdyż przemawia za nim sporo korzyści. Decydując się na personalizowany upominek dla swoich bliskich, podarujesz im wyjątkową pamiątkę, która może przetrwać naprawdę długo. Taki magnes, z imionami młodej pary, datą ślubu lub ze zdjęciem nowożeńców, nawet po latach przywoła wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Szeroki wybór tego rodzaju podziękowań sprawia, że bez trudu znajdziesz to, czego szukasz. Sklepy, w tym także internetowe, oferują magnesy o różnych kształtach, wielkościach, kolorach i wzorach. Podczas wyboru należy uwzględnić styl oraz motyw przewodni imprezy i na tej podstawie dopasować idealne podziękowania w formie.

Buteleczki z zawartością – oryginalne podziękowanie wyłącznie dla pełnoletnich

Chcesz, aby Twoje wesele zostało na długo zapamiętane? Podaruj zatem przybyłym gościom buteleczki wypełnione pysznym trunkiem. Samodzielnie przygotowane wino, nalewka czy inny alkohol w personalizowanej, niewielkiej butelce, będzie tym, czemu nie oprze się żaden Twój bliski. Taki elegancki upominek, opatrzony imionami nowożeńców oraz kilkoma miłymi słowami prosto z serca jest świetnym i oryginalnym pomysłem na zatrzymanie tej wyjątkowej atmosfery na dłużej. Biesiadnicy z radością skosztują wyrobów i przy kieliszku dobrego trunku z entuzjazmem będą wspominać tę szczególną uroczystość.

Podziękowania dla wyjątkowych gości weselnych

Wśród gości weselnych nie może zabraknąć osób, które są niezwykle ważne w życiu młodej pary. Mowa tu oczywiście o rodzicach, rodzicach chrzestnych oraz dziadkach. Dzień ślubu to zatem świetny moment, aby w niebanalny sposób podziękować im za wychowanie, opiekę, wsparcie oraz pomoc w każdej sytuacji. Dobrym pomysłem jest wręczenie personalizowanego pudełka, drzewa genealogicznego czy też podziękowań w ramce. Taka forma prezentu z całą pewnością wywoła mnóstwo pozytywnych emocji i sprawi, że bliskie Ci osoby poczują się naprawdę docenione i kochane.

Visited 62 times, 1 visit(s) today
Zamknij