Karta Młodego Przedsiębiorcy – poznaj korzyści i dołącz do porgramu

Karta Młodego Przedsiębiorcy Zabrze

Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości przypomina o trwającym już od lat wsparciu dla młodych przedsiębiorców w postaci programu KARTA MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY.

Program kierowany jest do osób w wieku do 35 roku życia, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą w Zabrzu, posiadające wpis do CEIDG. Dzięki uczestnictwie w programie możemy jako przedsiębiorcy liczyć ja preferencyjne warunki współpracy z partnerami programu. Kim są partnerzy programu? Są to lokalne firmy oraz instytucje, które zdecydowały się na współpracę z Zabrzańskim Centrum Rozwoju, chcąc wspierać młode osoby, stawiające kroki w biznesie.

Warunkiem uzyskania specjalnych warunków transakcji od partnera programu Karta Młodego Przedsiębiorcy jest okazanie specjalnej karty potwierdzającej, że bierzemy udział w programie. Warto dodać, że karta ważna jest tylko z dowodem tożsamości celem weryfikacji.

Jak otrzymać Kartę Młodego Przedsiębiorcy?

Jeśli spełniamy podstawowe warunki, czyli prowadzimy działalność gospodarczą i nie ukończyliśmy 35 roku życia wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Jest to prosty formularz zawierający podstawowe dane firmy, imię nazwisko uczestnika oraz dane kontaktowe. Formularz możemy pobrać i wypełnić bezpośrednio w Zabrzańskim Centrum Przedsiębiorczości (Powstańców Śląskich 3, 41-800 Zabrze), lub pobrać ze strony – https://miastozabrze.pl/dla-biznesu/karta-mlodego-przedsiebiorcy/. Na stronie znajdziemy również katalog partnerów wraz z informacją o przysługujących ulgach dla członków programu.

Do programu również mogą przyłączyć się potencjalni partnerzy. W zawartym powyżej linku również znajdziemy formularz przystąpienia jako partner.

One thought on “Karta Młodego Przedsiębiorcy – poznaj korzyści i dołącz do porgramu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

śniadanie biznesowe zabrze

Śniadanie Biznesowe w Zabrzu – 24.11.2022

Zapraszamy na pierwsze Śniadanie Biznesowe organizowane przez Radę Gospodarczą Prezydenta Miasta Zabrze. Odbędzie się ono 24 listopada o godzinie 10.00 w klubie biznesowym Arena Zabrze. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń, wiedzy oraz stworzenie przestrzeni do wymiany kontaktów biznesowych w Zabrzu. Głównym tematem jest zarządzanie energią w firmach i sposób, w jaki stanowi ona integralną część […]

czytaj więcej

Regionalna Izba Gospodarcza przyznała Zabrzu wyróżnienie ”Orzeł Piastów Śląskich”

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach obchodziła swoje 30-lecie. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia z siedzibą w Katowicach zorganizowała uroczystą galę. Regionalna Izba Gospodarcza przyznała prezydent Zabrza Małgorzacie Mańce-Szulik odznaczenie „Orzeł Piastów Śląskich” za zasługi dla rozwoju regionu. źródło: UM Zabrze

czytaj więcej

XIV Konferencja Naukowa „Nowoczesne Metody Zarządzania Przedsiębiorstwem, Miastem i Regionem”

20 października w hotelu Diament w Zabrzu odbyła się XIV Konferencja Naukowa „Nowoczesne metody zarządzania przedsiębiorstwem, miastem i regionem”. Podczas dwudniowego wydarzenia poruszono wiele tematów i dotyczyły one placówek oświatowych, przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego. Organizatorami wydarzenia był Komitet Nauk Organizacji i Zarządzania Państwowej Akademii Nauk, Stowarzyszenie Wychowanków Politechniki Śląskiej przy Wydziale Organizacji i Zarządzania […]

czytaj więcej
ddd