Karta Młodego Przedsiębiorcy – poznaj korzyści i dołącz do porgramu

Karta Młodego Przedsiębiorcy Zabrze

Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości przypomina o trwającym już od lat wsparciu dla młodych przedsiębiorców w postaci programu KARTA MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY.

Program kierowany jest do osób w wieku do 35 roku życia, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą w Zabrzu, posiadające wpis do CEIDG. Dzięki uczestnictwie w programie możemy jako przedsiębiorcy liczyć ja preferencyjne warunki współpracy z partnerami programu. Kim są partnerzy programu? Są to lokalne firmy oraz instytucje, które zdecydowały się na współpracę z Zabrzańskim Centrum Rozwoju, chcąc wspierać młode osoby, stawiające kroki w biznesie.

Warunkiem uzyskania specjalnych warunków transakcji od partnera programu Karta Młodego Przedsiębiorcy jest okazanie specjalnej karty potwierdzającej, że bierzemy udział w programie. Warto dodać, że karta ważna jest tylko z dowodem tożsamości celem weryfikacji.

Jak otrzymać Kartę Młodego Przedsiębiorcy?

Jeśli spełniamy podstawowe warunki, czyli prowadzimy działalność gospodarczą i nie ukończyliśmy 35 roku życia wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Jest to prosty formularz zawierający podstawowe dane firmy, imię nazwisko uczestnika oraz dane kontaktowe. Formularz możemy pobrać i wypełnić bezpośrednio w Zabrzańskim Centrum Przedsiębiorczości (Powstańców Śląskich 3, 41-800 Zabrze), lub pobrać ze strony – https://miastozabrze.pl/dla-biznesu/karta-mlodego-przedsiebiorcy/. Na stronie znajdziemy również katalog partnerów wraz z informacją o przysługujących ulgach dla członków programu.

Do programu również mogą przyłączyć się potencjalni partnerzy. W zawartym powyżej linku również znajdziemy formularz przystąpienia jako partner.

One thought on “Karta Młodego Przedsiębiorcy – poznaj korzyści i dołącz do porgramu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PUP Zabrze: Nabór wniosków na start w biznesie – nawet 38 000 zł

Osoby, które są zarejestrowane jako bezrobotne w PUP Zabrze, mają teraz szansę na uzyskanie jednorazowego wsparcia finansowego na rozpoczęcie własnej działalności. Taka inicjatywa ma na celu aktywizację osób, które aktualnie pozostają bez pracy. Oto najważniejsze informacje na temat naboru: Termin naboru wniosków: od 11 września (poniedziałek) do 15 września (piątek). Liczba beneficjentów: Wsparcie trafi do […]

czytaj więcej

XI Piknik w Rytmie Firmy: Spotkania Networkingowe w Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości

Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości w Zabrzu serdecznie zaprasza na inspirujące spotkania networkingowe, które staną się kluczowym elementem XI edycji Pikniku w Rytmie Firmy. To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Prezydenta Miasta Zabrze oraz Radę Gospodarczą Przy Prezydencie Miasta Zabrze, odbędzie się 1 września o godz. 16:00 w Arenie Zabrze (Promenada, wejście obok wejścia VIP). Będzie to […]

czytaj więcej

Uzupełniający nabór wniosków o środki z KFS na kształcenie pracowników i pracodawców: 4-6 wrześni

Powiatowy Urząd Pracy informuje o nadarzającej się okazji skorzystania z możliwości dodatkowego składania wniosków o przyznanie środków z Rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na cele związane z dalszym kształceniem pracowników oraz pracodawców. W dniach od 4 do 6 września tego roku odbędzie się niewątpliwie wartościowa faza zgłaszania się. Wypełnione wnioski, wraz z wszelkimi niezbędnymi załącznikami, zgodnie […]

czytaj więcej